Alfawise A8 TV İnceleme

53.86 TL
En uygun satıcı: gearbest.comgearbest.com
Alfawise A8 TV İnceleme
Alfawise A8 TV İnceleme
53.86 TL

Bu incelememizde Alfawise A8 TV modelini tasarım, teknik özellikler, artılar ve eksileri, fiyatı vb. detayları gözden geçirip oldukça ilgi gören ürüne yakından bakacağız.

İnsanların hayatlarında bazı edindiği hobiler vardır bunlardan bir tanesi de her şeyi bir kenara bırakıp rahatça tv izlemenin keyfini çıkaranlardır. Binlerce para verip uydu almak yerine veya aboneliklere ayda ek ücretler vermek insanı maddi anlamda dara sokmasına neden olabilir. Tv’niz varsa ve çeşitli uydu alıcılarını kullanmak istemiyorsanız boyutu ufak olan ve bizim sizler için incelediğimiz Alfawise A8 TV kutusunu denemeniz sizin avantajınıza olacaktır. Ayrıca Alfawise A8 TV olumlu yönlerinden bir diğeri ise kişisel bilgilerinizi depolama olanağı sunar.

T

Alfawise A8 TV Tasarım

Sizlere tasarımından bahsetmeden önce kutu içeriği hakkında bilgi verelim. Sade bir tasarım ile gelen bu kutunun içinden uzaktan yönetebileceğiniz kumandası, kablosu, adaptörü ve hızlı başlangıç kılavuzu çıkmaktadır. Tasarımına değinecek olursak kendine özgü bir dizayn karşımıza çıkıyor. Ön yüzünde logosunun yanı sıra markası da yer almaktadır ayrıca Android olduğunun bilgisi verilmiştir. Yan tarafta yer alan portlarda 3 adet usb girişi yer almaktadır ayrıca lan girişi ve HD portu yer almaktadır.

Alfawise A8 TV

T

Alfawise A8 TV Teknik Özellikleri

Alfawise A8 TV’nin en büyük artılarından bir tanesi de bünyesinde bulundurduğu 4K ve 2K görüntü sunabilme özelliğidir. Televizyonunuz eğer 4K çözünürlüğü destekliyorsa kesinlikle 4K izlemelisiniz. Onun dışında 3D filmler izlemekte mümkün gözlüğünüz varsa buna uygun sanki kendinizi filmin içindeymiş gibi hissetmenizi sağlıyor. Diğer TV kutularına göre daha hızlı okuma ve yazma hızına sahip olduğunu söylemekle birlikte 16 GB EMMC olduğunu belirtelim. Cihazın donanım kısmının güçlü olduğunu belirtmiştik buna oranla dört çekirdekli korteks A7 1,5 GHz hızındadır.

Alfawise A8 TV

F

Alfawise A8 TV Fiyat ve Sonuç

Sonuç olarak baktığımız boş zamanınızı güzel bir şekilde değerlendirmek isteyenler için veya televizyon izlemekten keyif alanlar için harika bir fiyat performans ürünü olan bu cihaz bizden geçerli puanı almış bulunmaktadır. Hızlı bir işlemciye sahip olup 4K görüntüyü ekrana vermesi olumlu yönlerinden bazılarıdır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo