Alfawise Q3 Mini Bluetooth Hoparlör İnceleme

5
6.5 Toplam Puan

9.23 TL

En uygun satıcı: gearbest.comgearbest.com
EN İYİ FİYAT
Alfawise Q3 Mini Bluetooth Hoparlör İnceleme
Alfawise Q3 Mini Bluetooth Hoparlör İnceleme
9.23 TL
 • HiFi mikrofon
 • Kompakt tasarım
 • Bluetooth 4.2
 • Mavi Solunum LED

Bu incelememizde Alfawise Q3 Mini Bluetooth Hoparlör modelini tasarım, teknik özellikler, artılar ve eksileri, fiyatı vb. detayları gözden geçirip oldukça ilgi gören ürüne yakından bakacağız.

Günümüzde artık arkadaş ortamlarda veya çeşitli etkinliklerde telefondan müzik açmak yerine bluetooth hoparlörler aracılığıyla müzik dinlemeyi tercih ederiz. Sadece müzik değil iş sunumlarında veya farklı çalışma alanlarında ses seviyesinin yetersiz kalmasını bluetooth hoparlör ile çözmek mümkündür. Yaşantımızın çoğu kısmında yer alan bu cihaz tatilde ya da buluşmalarda olmazsa olmazlardan bir tanesi haline geldi. Bluetooth hoparlör alırken dikkat edilmesi gereken önemli özellikler arasında taşınabilirlik ve ses kalitesi geliyor. Ses kalitesinin kulağa güzel gelmesi içinde bulunan teknik özelliklerden kaynaklanmaktadır. Bir bluetooth hoparlör alırken iyi araştırmalı sadece bu kriterlere değil markasına ve batarya durumlarını da gözden geçirmelisiniz. Bugün inceleyeceğimiz ürün olan Alfawise Q3 Bluetooth Hoparlör bahsettiğimiz özellikleri kapsamaktadır.

A

Alfawise Q3 Mini Taşınabilir Bluetooth Kablosuz Hoparlör Tasarım

Ürünün teknik detaylarına geçmeden önce kutu açılımında neler varmış onlara bakalım. Sade bir kutu ile karşımıza çıkan Alfawise Q3 Bluetooth Hoparlörün içini açtığımızda ilk olarak cihazımızın kendisi sonrasında ise şarj kablosu ve kullanım kılavuzu yer almaktadır. İlk başta bahsettiğimiz gibi bir hoparlörün taşınabilir olması çok önemlidir 0.1610 kg değerinde ağırlığı bulunan bu cihazla her yere gitmek mümkün. Çantada ya da cebinizde kolay taşınabilir olması onu ayrıcalıklı kılan özelliklerinden bir tanesidir. Tasarım kısmında sadece tercih edebileceğiniz siyah renk bulunmaktadır cihazın genelinde siyah renk hakim olup beyaz çizgilerle tamamlanmıştır. Yan tarafında bulunan micro sd kart sayesinde bağlanmak zorunda kalmayıp karttan müzik açmak mümkün. Onun haricinde şarj etmenize yarayan jack girişi ile açma kapama ve aynı şekilde ses seviyesinde değişiklik yapmanız için tuşlar bulunuyor.

Alfawise Q3 Mini Bluetooth Hoparlör

A

Alfawise Q3 Mini Taşınabilir Bluetooth Kablosuz Hoparlör Teknik Özellikleri

Alfawise Q3 Bluetooth Hoparlörün bir diğer önemli kısmı olan içinde bulundurduğu teknik donanımdır. Bazı kullanıcılar sadece görünüşe odaklanıp alsa da ses kalitesi bir hoparlör için kritik önem taşımaktadır. Bilgisayar, dizüstü, cep telefonu, PC ile uyumlu hale getirilmiş olup kolayca bağlanmanız için tasarlandı. Bluetooth 4.2 sürümü yer alan bu cihazda 40 mm sürücüler konumlandırılmıştır. Çift ses kanalı tercih edilmek yerine tek ses kanalı bulunmakta olup frekans değer ise 150 Hz-20KHz arasındadır. Kullanım anında 2.5 saate kadar şarjı gitmektedir ayrıca yaklaşık 1 saat gibi bir sürede de şarj olmaktadır.

A

Alfawise Q3 Mini Taşınabilir Bluetooth Kablosuz Hoparlör Fiyat ve Sonuç

Fiyat performans konusunda piyasada birçok cihaz yer almaktadır. Bunlar arasından en uygun fiyata en iyi verim alabileceğiniz ürünü bulmak zordur. İncelediğimiz tam anlamıyla dediklerimizi kapsamasa da oldukça kullanışlı ve iş gören tarzdadır diyebiliriz. Uzun batarya ömrü ve net ses kalitesi ile ortalama bir bluetooth hoparlörün üstündedir.

1 Comment
 1. Cevap
  Iron ThundeR 24/07/2019 at 14:36

  My brother suggested I might like this blog.
  He used to be entirely right. This post truly made my day.
  You can not consider simply how a lot time I had spent for
  this information! Thank you!

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo