Alfawise V5 TWS Mini Bluetooth Kulaklık İnceleme

8
6 Toplam Puan

109.00 TL

En uygun satıcı: gearbest.comgearbest.com
EN İYİ FİYAT
  • Bluetooth 4.2
  • Dinamik Hareketli Bobin
  • Yüksek Kaliteli Ses
  • IPX5 Su Geçirmez

Bu incelememizde Alfawise TWS Mini Bluetooth Kulaklık modelini tasarım, teknik özellikler, artılar ve eksileri, fiyatı vb. detayları gözden geçirip oldukça ilgi gören ürüne yakından bakacağız.

Müzik dinlemek çoğu insanı dinlendirdiği gibi streslerden ve bazı yaşamsal sorunlardan uzaklaştırır. Günümüzde kablolu kulaklıkların birçok dezavantajı bulunuyor. Kulaklık bir yere sıkışabiliyor yada dolanıp çözmekte sorun yaşanıyor bunlar haricinde dışarıdan kötü durması da var tabii ki. Daha sayabileceğimiz bir sürü etken var fakat Bluetooth kulaklıklarında olumsuz yanları bulunuyor. En önemlisi büyük oranda radyasyon vermektedir. Hep olumsuz değil aslında Bluetooth kulaklık kullanmak çoğu durumda daha iyi denebilir.

Alfawise V5 TWS

Kablosu yok ve küçük, kolayca şarj olabiliyor mikrofonu sayesinde gelen aramalarla konuşabiliyor vb. Bugün inceleyeceğimiz ürün Alfawise TWS Mini Kulaklık tıpkı bahsettiğimiz gibi Bluetooth kulaklıklardan birisidir.

A

Alfawise V5 TWS Tasarım ve Teknik Özellikler

Tasarım detaylarından sizlere bahsetmeden önce kutu açılımında içinden neler çıkacağına yakından bakalım. İlk olarak iki tane Bluetooth kulaklığımızı görüyoruz onun dışında bu kulaklıların şarj istasyonu yer almaktadır. Bunların haricinde şarj kablosu ve 3 adet plastik kulaklık ucu bulunmaktadır. Şık bir şarj istasyonuna sahip olan bu cihazı istediğiniz yere götürüp şarj edebilirsiniz. Siyah ve beyaz olmak üzere iki adet renk seçeneği bulunan Alfawise TWS Mini kulaklığın tasarımının da göze hitap ettiğini belirtelim. 0,060 kg ağırlığında olan bu kulaklık oldukça hafif olup kulağınızı ağrıtmaz. Birazda teknik özelliklerinden bahsedecek olursak bunlardan ilki Bluetooth teknolojisidir.

Alfawise V5 TWS

İki adet sistem bulunmakta olup bir tanesi 4.2 sürümünde diğeri 5.0 sürümündedir. Satın alırken hangisini alacağınızı seçerseniz sizin için daha iyi olacaktır. Mikrofonu sayesinde gelen aramayı cevaplayabilir ayrıca bünyesinde bulundurduğu gürültü önleme özelliği ile de daha sağlıklı bir iletişim kuracaksınız. Koşu esnasında yada spor veya çalışma gibi ortamlarda rahatça takıp kullanabileceğiniz bu ürün 3-4 saat boyunca aktif olarak çalışacaktır. 91 dB değerinde ses sunan Alfawise TWS Mini Kulaklık stereo ses özelliği ile dikkat çekmektedir.

Alfawise V5 TWS

A

Alfawise V5 TWS Fiyat ve Sonuç

Alfawise TWS Mini Kulaklık fiyat performans konusunda sınıfında en iyilerinden bir tanesidir. Küçük ve tasarım konusunda şık yapısı ile en çok tercih edilen Bluetooth kulaklıklar arasında yerini almıştır. Ses kalitesinin güzel olduğunu düşündüğümüzde ve sadece müzik değil aramaları da yanıtlayabilmemiz bu ürünü farklı kılmaktadır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo