Bu incelememizde Asus‘un oyuncular için ürettiği Rog serisinden Asus Rog Crosshair VII Hero Anakart‘ı inceliyoruz. Oyuncular için üretilen bu anakart şık tasarımı ve içinde barındırdığı yeni özellikler ile üst sınıf kullanıcılara hitap eden Asus Rog Crosshair VII Hero Anakart’a gelin bir de yakından bakalım. Oyuncuların vazgeçilmez markası olan Asus bu kez üst sınıf oyuncular için ürettiği Anakartı Asus Rog Crosshair VII Hero ile karşımızda. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı Rog Crosshaır VII Hero aynı zamanda en son yenilikleri bizlere sunuyor. Gelin bu şık ve performans canavarı anakartın tasarımına bakalım.

A

Asus Rog Crosshair VII Hero Tasarım

Asus Rog Crosshaır

Asus, Rog Crosshair VII Hero Anakart’ın tasarımında ağırlıklı olarak siyah, kırmızı ve gri renklere yer vermiş. Anakartın sağ alt tarafında ise ledli bir Rog logosunu görüyoruz. Giriş, çıkış portlarının üstündeki plakta ise ledli bir şekilde yazılmış olan Crosshair VII yazısını görmekteyiz. Anakartta bulunan plakın altında Usb giriş çıkışları, ethernet ve ses jak giriş, çıkışları bulunmakta. Anakartın üstünde işlemci yuvası, 4x ram slotu ve ekran kartı girişleri bulunmakta. Tasarım olarak gayet sade ve şık bir tasarımı olan Asus Rog Crosshair VII Hero kullanıcıları için gayet ideal bir anakart.

A

Asus Rog Crosshaır VII Hero Teknik Özellikleri

AMD’nin AM4 soket tipini destekleyen Asus Rog Crosshair VII Hero aynı zamanda CrossFire’ı ve SLI da desteklemektedir. Anakartımız 4x ram slotu bulunmakta ve bu ram slotları DDR4 desteklidir. Belleklerden alabildiğimiz maksimum hız ise 3466 MHz’dir. Anakartımız PCI Express 3.0 desteklidir. RGB aydınlatma destekli anakartımız Aura Sync özellikli PC aksesuarlarının geniş özellikleri ile çalışır. Asus aynı zamanda RGB aydınlatmalar için Philips Hue’den destek sağlamıştır. Hız aşırtma destekli olan Rog Crosshair VII Hero bilgisayarınızdaki performansı üst seviyelere çıkarırken aynı zamanda kullanıcılarına UEFI için gelişmiş seçeneklerde sunmakta. Anakartımızın üstünde özel sıvı soğutma bölgesi, kapsamlı fan kontrolü ve M.2 ısı bloğu bulunmakta.

Asus Rog CrosshaırAnakartımızın içinde ses teknolojisi konusunda SupremeFX ve Sonic Studio III bulunmakta. Kaliteli parçalar ile üretilen Crosshair VII Hero, üstünde Asus’un “ASUS SafeSlot” parçalarını bulundurmakta. Anakartımızda 2 x USB 2.0, USB 3.1 Type-C , USB 3.1 Type-A , 8 x USB 3.1, ethernet ve ses jak giriş, çıkışları bulunmakta. ATX yapıda olan anakartımız sadece ATX kasalar ile uyumlu. Crosshair VII Hero aynı zamanda iki 10 Gbps USB 3.1 Gen 2 yuvası ve daha hızlı veri aktarımı için altı 6 Gbps SATA yuvası sağlar. Anakartımızın bir diğer özelliği ise Overwolf özelliği. Bu özellik sayesinde Asus kullanıcılarına internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanıza ve oyununuzu yayınlama veya kaydetmenize imkan tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzü kullanıcılarına sunuyor. Asus aynı zamanda GAMEFIRST IV özelliği ile ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder.

Asus Rog Crosshaır

A

Asus Rog Crosshaır VII Hero Fiyat

Fiyatı ve özellikleri ile üst sınıf yayıncılara ve oyuncular için ideal olan ve performans canavarı Asus Rog Crosshair VII Hero özellikleri itibari ile gayet başarılı bir anakart. Şık aydınlatmaları ve oyuncular için sunduğu yazılım özellikleri ile kullanıcıları memnun bırakan Asus Rog Crosshair VII Hero alınabilecek bir anakart.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo