Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB İncelemesi

12
Genel puanı:
Last Amazon price update was: 25/02/2018 04:18
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

Bu incelememizde Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB ekran kartının tasarımını, teknik özelliklerini, artıları, eksileri, oyunlardaki performansı, fiyatı ve birçok detayı sizler için inceledik.

Yaptığı kaliteli ekran kartlarıyla bizleri büyüleyen Asus bu kez RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB model ekran kartıyla karşımıza çıkıyor. Asus Strix serisi ile birlikte oyunculara yönelik kartlar yapıyor. AMD tabanlı bir kart kullanan Asus, bu kart için bizlere üst sınıf bir performans sunuyor. Gelin bu karta daha yakından bakalım.

7.5
ASUS GeForce GTX1060 DUAL OC İncelemesi

ASUS GeForce GTX1060 DUAL OC İncelemesi

Bu incelememizde Asus'un GeForce GTX1060 DUAL OC ekran kartının tasarımını, teknik özelliklerini, artıları, eksileri, ...
T

Tasarım

Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB model ekran kartımız siyah renk ile donatılmış ve küçük bir RGB aydınlatması bulunuyor. Bu aydınlatmayı Asus’un yazılımı ile kontrol edebiliyoruz. Arka kapağında kaplaması bulunmuyor. Çift fanlı olan kartımızın fanları siyah ve fanların ortasında Asus yazısı bulunuyor. Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB model ekran kartımızda 1x DVI, 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.2 bulunuyor. Kartımızın üstünde ise çift gümüş borular bulunuyor. Kapladığı slot ise 2 slot.

Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB

T

Teknik Özellikleri

Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB model ekran kartında %30 sessiz çalışan fanlar, DirectCU II teknolojisi, Auto-Extreme teknolojisi kullanılmakta. Kartımızda 4 GB bellek kullanılmış ve bellek arayüzü 128-Bit. Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB, 1236 MHz çekirdek hızı, maksimum 1256 MHz’e kadar çıkan çekirdek hızı var. DirectX 12, OpenGL 4.5 ve HDCP Ready bulunuyor. Ayrıca diğer özelliklerinden biri ise 4. nesil GCN mimarisi ve yeni nesil Polaris 11 grafik işlemcisiyle karşımıza çıkıyor. GPU serisi ise Radeon 400 serisi. Ve bizlere verdiği bellek hızı ise 7000 MHz. Asus bu model için sunduğu maksimum çözünürlük 5120×2880’dir. Aynı zamanda Polaris mimarisi ile daha az güç tüketiyor.

Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB

T

Fiyat Ve Görüşler

Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB model ekran kartı gerçekten muhteşem bir kart. Orta düzey bir bilgisayar toplayacak kişiler için gayet ideal. Günlük kullanım açısından gerekli programları ve oyunları orta düzeyde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Yeni özellikleri ve tasarımıyla bizleri kendine çeken ve Fiyat/Performans olan Asus RX 460 OC ROG STRIX GAMING 4GB model ekran kartı alınabilecek bir kart. Diğer donanım ürünlerine sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo