Bu incelememizde Asus’un oyuncular için yapmış olduğu askeri sınıf oyuncu Anakart‘ı olan ASUS TUF B360M-PLUS Gaming anakartın tasarımını, teknik özelliklerini, artıları, eksileri, oyunlardaki performansı, fiyatı ve birçok detayı sizler için inceledik.

Asus oyun tutkunlarına özel tasarladığı bilgisayar parçaları ile çoğu oyuncunun beğenisini toplayan bir marka. Bu sefer Asus karşımıza orta düzey, askeri sınıf parçalar ile üretilmiş TUF B360M-PLUS GAMING anakart ile karşımızda. Gelin bu Anakarta daha yakından bakalım.

A

ASUS TUF B360M-PLUS Tasarım

ASUS TUF B360M-PLUSTasarımda ağırlıklı olarak siyah, sarı ve gri renkler kullanılmış. Anakartın sağ tarafında ledli olan TUF GAMING yazısını görüyoruz sol tarafta ise yine plakanın üstünde beyaz renkle yazan TUF GAMING yazısını görüyoruz. Plakanın altında ise usb portları, ethernet girişi, hdmı girişi, dvı girişi, ses girişleri ve type-c portu bulunuyor. Anakartın üstünde iki adet logo bulunuyor. Sade ve şık bir tasarımı olan TUF B360M-PLUS GAMING ANAKART oyuncular için tasarım olarak gayet ideal.

A

ASUS TUF B360M-PLUS Teknik Özellikler

Askeri sınıf oyuncu anakartı olan TUF B360M-PLUS GAMING anakart aşırı voltaj korumalı ve paslanmaz çelikten yapıldığı için uzun süre kullanılabilecek bir anakart. RGB bir anakart olan TUF B360M-PLUS GAMING geceleri bu özelliği sayesinde güzel bir görüntü yaratıyor. Anakartımız bizlere M.2, NVMe PCIe RAID desteği ile yüksek hızda depolama sağlıyor. TUF B360M-PLUS GAMING’in üzerinde 4x ram slotu, 1x ekran kartı slotu 1x işlemci yuvası bulunuyor. Kartımızda 4 adet usb girişi, ethernet girişi, hdmı girişi, dvı girişi, ses giriş çıkışları ve usb type-c bulunuyor.

ASUS TUF B360M-PLUSKartımız DDR4 destekli ve bizlere ramlerde 2666 MHz hız sunuyor. 8.nesil işlemcilere uyumlu kartımız soket 1151 uyumlu. Anakartımızda TUF koruması ile ekran kartınızı koruma altına alıyor ve ekran kartınızda bir sorun oluşmasını engelliyor. Intel Optane belleklere uyumlu olarak çalışmakta. M.2 Sata, Sata III ve PCI Express 3.0 bulunuyor. TUF B360M-PLUS GAMING’in yapısı ise Micro ATX.

A

ASUS TUF B360M-PLUS Fiyat

Oyuncular için güzel bir anakart olan TUF B360M-PLUS GAMING orta düzey bir fiyatı olmasına rağmen kullanıcılara gayet üst düzey bir kullanım sunuyor. Askeri sınıf malzemelerin kullanılması ise anakart’ın ömrünü uzatarak daha uzun süre kullanım sağlıyor. Tam bir fiyat performans anakartı olan ve bizlere en son özellikleri orta düzeyde sunan TUF B360M-PLUS GAMING anakart alınabilecek ürün.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo