Asus ZenBook Flip S UX370UA İnceleme

31
Genel puanı:
Fiyat Düştüğünde Bilgilendir
×
Fiyat düştüğünde bana haber ver
Ürün için Uyarı Ayarla: Amazon - £1,289.00

Bu incelememizde Asus ZenBook Flip S UX370UA model laptopu inceliyoruz. Modelin tasarımını, artıları, eksileri, oyun performansı, teknik özellikleri ve fiyatı olmak üzere birçok detaya bakacağız. ASUS ZenBook Flip S UX370UA olarak bu ürün dünyanın en iyisidir denilemez belki fakat günümüz şartlarında üretilebilecek ve diğer üreticilere adeta ilham kaynağı olacak bir eser niteliğindedir.

T

Asus ZenBook Flip S UX370UA Tasarım

ASUS ZenBook Flip S UX370UA İnceleme

Tasarım özellikleri açısından bakıldığında ZenBook Flip S UX370UA rakiplerine söz bırakmayan ender ürünlerden birisidir. Adete sekizinci dünya harikası olarak nitelendirilebilecek bu ürün ZenBook ailesinin son üyesi olmakla birlikte Asus’un ZenBook alanında ki ustalık eseridir de denilebilir. İlk olarak ZenBook Flip S UX370UA zarafet ve estetik tutkunlarına hitap ederek, 10.9 mm kalınlığı ile dünyanın en ince laptopu olma mükemmelliğini taşıyor. Aynı zamanda bu üründe lityum kristal polimer malzemeden üretilen 0.3 mm kalınlığında buzdolabı olarak nitelendirilebilecek soğutucu bir fan bulunmaktadır.

ASUS ZenBook Flip S UX370UA İnceleme

Ürünün fiyatına bakıldığında performansı ile örtüşür derecede makul bir fiyata sahiptir. Genel özelliklerine bakıldığında da görüleceği gibi gerek incelik konusunda dünyanın en ince laptopu oluşu gerekse zarafet ve şıklık açısından yeterliliği kendini kanıtlar niteliktedir. Daha ayrıntılı olarak bir sonraki başlıkta incelenecek olan teknik özellikler de bu detaylar içeresine dahil edildiğinde fiyat performans hakkında akılda kalan soru işaretleri de giderilecektir.

ASUS ZenBook Flip S UX370UA İnceleme

İkisi bir arada diz üstü bilgisayar kategorisinde yer alan Asus ZenBook Flip S UX370UA bilgisayarını Asus’un ergolift ismini verdiği ve oldukça dayanıklı olduğunu söylediği menteşeler sayesinde tersten ikiye katlayabilirsiniz. Bu sayede diz üstü bilgisayarı tablet olarak da kullanmak işten bile değil. Aynı zamanda 1.1 kg ağırlığı ile ZenBook Flip S UX370UA taşınabilirlik konusunda da oldukça iddialıdır.

ASUS ZenBook Flip S UX370UA İnceleme

13.3 inç ekran boyutuna sahip laptopun ekranı dokunmatiktir. Eğer kullanıcılar dilerse özel kalemi ile ekranda çizin dahi yapabilirler. Halihazırda kullanıcıların tasarım konusunda gerçekten de hayretle baktığı ZenBook Flip S UX370UA kullanıcısına sunduğu dokunmatik ekran sayesinde de tüm piyasa için hedef haline gelmekten kaçınmıyor.

ASUS ZenBook Flip S UX370UA İnceleme
Barındırdığı lityum polimer pil sayesinde kullanıcılara yaklaşık on bir buçuk saate kadar kullanım ömrü sağlayabiliyor. Aynı zamanda bu teknoloji harikası lityum polimer pil ürüne 9 dakika içerisinde yüzde altmışa kadar dolum sağlanabiliyor. Tam ekran klavye modunda tasarlanmış ZenBook Flip S UX370UA serisinde klavye konusunda tatminkâr bir seviye yakalanmıştır.

ASUS ZenBook Flip S UX370UA İnceleme

T

Asus ZenBook Flip S UX370UA Teknik Özellikler

Asus ZenBook serisinin hepsinde olduğu gibi bu bilgisayarını da 7. Nesil İntel işlemci sistemi ile donatmıştır. Üründe 7. nesil İntel Core i7 işlemci kullanılmıştır. Bu da kullanıcılara eşsiz bir hız ve kalite sunmaktadır. Üründe kullanılmış olan 8 GB RAM hafızası ürünün tasarımsal özellikleri ile de birleştiğinde rakiplerinin yanından hızla geçmesini sağlamıştır.

ASUS ZenBook Flip S UX370UA İnceleme

Ürünün USB çıkışlarına bakacak olursak 1 adet 2.0 çıkış bir adet de 3.0 çıkışı vardır. ZenBook Flip S UX370UA kart okuyucu, HDMI çıkışı ve kulaklık çıkışına da sahiptir. İşletim sistemi olarak Asus bu üründe Windows 10 kullanmış fakat bu seçenek isteğe göre Home ve Pro olarak değişebilmektedir. İşlemci hızı olarak biraz daha detaylı bakacak olursak eğer 3.5 Ghz işlemci hızı ile ürün rakiplerini solda sıfır bırakmıştır diyebiliriz.

ASUS ZenBook Flip S UX370UA İnceleme

Hafıza olarak 1 TB hafızaya sahip olan ZenBook Flip S UX370UA tam bir ayaklı kütüphane modunda tasarlanmıştır.
Genel olarak ürünü detaylandırmamız gerekirse sınıfta kaldığı herhangi bir nokta yoktur ve fiyat performans açısından kusursuz bir görüntü sergilemektedir. Diğer laptop incelemelerimiz için sitemize göz atabilirsiniz.

1 Comment
  1. Merhabalar,
    Ürünü almayı düşünüyorum fakat merak ettiğim bir kaç konu var.
    Dokunmatik kalemi nasıl? El yazısı ile not almada sıkıntılar yaşatıyor mu? Bir de son olarak el yazımla OneNote gibi programlar aracılığıyla not alsam, el yazımı tanıyıp Word gibi bir programa aktaracak yazılımlar mevcut mudur?
    Cevaplarınız için teşekkürler.

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo