AVG Antivirüs İnceleme

AVG Antivirüs İnceleme
Beğeni Sayısı+13
Beğeni Sayısı+13

Bilgisayar sistemlerinin ortaya çıkmasından sonra ortaya çıkan en önemli ihtiyaçlardan biri de hiç şüphesiz güvenlik ihtiyaçları olmuştur. Bu nedenle ortaya çıkan programların hakkında yapılan benzer testler program kalitelerini ve çalışma disiplinlerini de anlaşılır bir hale getirmiştir. AVG günümüzde en çok beğenilen ve kullanılan antivirüs programlarındandır.

AVG Antivirüs İnceleme

A

AVG Nedir?

En zor virüsler ile başa çıkma aracı şeklindeki bir cevap yanlış olmayacaktır. Çünkü 1991 yılından bu yana özellikle bilgisayar güvenlik sistemleri başta olmak üzere virüsler ve spam saldırılara karşı son derece büyük başarı kazanmıştır. Grisoft imzası taşıyan programın ücrete tabi olan ve ücretsiz olan sürümleri hali hazırda kullanılmaya devam edilmektedir. Son derece geniş bir kitle tarafından kullanılan AVG yazılımının hiç şüphesiz ortaya çıkan en eski güvenlik yazılım ekibinin imzasını taşıyor olmasının payı son derece büyüktür.

AVG Antivirüs Programı
AVG Antivirüs Programı
image

Avg internet security yeni uygulamaları ve eklentileri sayesinde artık pek çok farklı platformda hizmet verebilmektedir. Bu platformlar Windows, iOS ve Android platformları olmakla birlikte ayrıca Windows masaüstü bilgisayarlarda ve MacOS bilgisayarlarda internet tarayıcıları üzerinden oluşan virüs ataklarına da karşı koyabilmek için ideal yazılımlara sahiptir.

AVG Antivirüs İncelemeİnternet kontrolü en zor alanlardan biridir. Bu alanda güvenliği sağlamak için mutlaka bir antivirüs programına yer vermek tüm cihazlarınız için alabileceğiniz en ideal önlemlerden biri olacaktır. AVG bu alanda ortaya çıkan ve gerçek zamanlı internet güvenliği sağlayan yazılım olması nedeni ile tek başına bir bilgisayar için koruma imkanı oluşturacaktır. Ayrıca antivirüs programları içinde en hızlı tarama olanağı sağlar.

AVG Antivirüs İnceleme

A

AVGNe İşe Yarar?

AVG virüs programı benzer ürünlerin yetersiz kaldığı malware koruma olanağı sunmaktadır. Virüslerin genel yapısının aksine programlar içine gizlenen dll dosyaları ile yapılan virüs saldırıları içinde güvenlik önlemi sunmaktadır. Zira pek çok kullanıcı oyun dosyalarının içinde yer alan ya da farklı bilgisayar programlarının içinde gizlenmiş dll virüs uyarılarını görmezden gelerek kuruluma devam etmektedir. Fakat burada en önemli nokta crack ve patch dosyalarının oluşmasını sağlayan dosyalar ile öne çıktıkları için zararsız olarak düşünülmeleridir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo