Azar – Görüntülü Sohbet İnceleme

A

Azar-Görüntülü Sohbet Nedir?

Azar uygulaması Android ve iOS market içinde yer alan görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. Fakat yakalamış olduğu kullanıcı sayısına ek olarak ortaya çıkan aktif kullanıcı sayısı ile olağan üstü bir başarıyı yakalamış durumda. Sadece Android uygulama marketinde 100 milyon indirmeye ulaşan uygulama, 80 milyon uygulama indirmesi ile Apple uygulama mağazasında indirilmeyi başarmıştır. Kullanıcı deneyimleri ve puanlarına göre 4.5 uygulama puanı almayı başaran Azar görüntülü sohbet uygulaması çocukların aileleri eşliğinde kullanması gereken uygulamalar arasında yer almaktadır.

Azar-Görüntülü Sohbet
Azar-Görüntülü Sohbet
image
Azar-Görüntülü Sohbet
Azar-Görüntülü Sohbet
image

 

A

Azar-Görüntülü Sohbet Nasıl Kullanılır?

Azar-Görüntülü Sohbet uygulaması tamamen ücretsiz uygulamalar sınıfında yer almamaktadır. İndirme sırasında bir ücret talep etmeyen uygulama söz konusu uygulama içi özellikler olduğu zaman pek çok özellik için ayrıca ücret talep edebilmektedir. Söz konusu özellikler sınırsız eşleşme ya da mesajlaşma platformlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Uygulamayı mağazalardan indirip kuranların sadece uygulamayı açmaları yeterli olmaktadır. Kurulum için telefon numarasına gelen onay mesajı ile kullanım mümkün olmakta olsa da her hangi bir ücretlendirme kullanıcı onayı ve bilgisi alınmaksızın yapılmamaktadır. Uygulama da yer alan her ayrıntı uygulama geçişleri menüleri ve bildirimleri ayarlar ile değiştirilebilmektedir.

Uygulama kullanıcılar için gizli bildirim ve güvenli açılış gibi pek çok farklı ihtiyaca olanak tanımaktadır. Bu nedenle sizin istemediğiniz durumlarda uygulamadan bildirim almanız hem uygulama ayarlarından hem de kendi telefon bildirim merkezinden engelleyebileceğiniz bir özelliktir.

A

Azar-Görüntülü Sohbet Özellikleri Nelerdir?

Azar-Görüntülü Sohbet uygulaması söz konusu olduğunda olağan üstü özelliklerden bahsetmek yanlış olmayacaktır. Fakat özelliklere geçmeden önce altı çizilmesi gerekilen en önemli detay uygulama içi ücretlendirmeler söz konusu olmasaydı bu alanda en önemli projelerden biri ortaya çıkmış olacaktır.

  • Hali hazırda kullanımına devam edilen uygulama toplamda 20 milyardan fazla eşleşme yapılmıştır.
  • Uygulama toplamda 130 ülkede kullanılmaktadır. Bu sayede dünyanın her yerinden yeni insanlar ile tanışmanız ve iletişime geçmeniz mümkün olacaktır.
  • Eşleşmeler ve yeni insanlar ile tanışmak için sadece sağa ya da sola ekranı kaydırmak yeterli olmaktadır.
  • Uygulama 3G, 4G ve Wifi bağlantılar ile kullanılabilmektedir. Bu nedenle bağlantılar arası geçiş yapsanız dahi bağlantınızda sorun oluşmayacaktır.
  • Uygulama kişisel filtreleme özelliklerine olanak tanımaktadır. İstediğiniz özel bir filtreleme seçeneği söz konusu ise uygulama fazlası ile ayrıcalık sunacaktır.
  • Yaşadığınız bölgeye en yakın ya da dünya da her hangi bir bölge de kullananları seçebileceğiz uygulama sayesinde aradığınız tüm bağlantıları gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.
  • Uygulama anlık olarak pek çok maske ve makyaj yapmaya olanak sunar. Bu sayede en komik ya da eğlenceli efektleri uygulama içinde anlık gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.
  • Uygulama kullanıcılarına arkadaş ekleme ayrıcalığı sunmaktadır. Bu nedenle istediğiniz kişiler ile anlık olarak dilediğiniz zaman yeniden iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.
  • Arkadaş listende yer alan herkes ile dilediğin zaman yeniden iletişime geçmeniz ve videolu ya da ses ile görüşme yapmanız mümkün olmaktadır.
  • Yazışmalar sırasında yaşanması mümkün olan dil anlaşmazlıkları uygulamada çözülen sorunlar arasında yer almaktadır. Sistem anlık çeviri yapmaya olanak sağlamaktadır.

Uygulama kişisel verilerin gizliliğine önem göstermektedir. Bu yüzden paylaştığın fotoğraflar ya da videolar şirket tarafından hiçbir koşul altında üçüncü kurumlar ile paylaşılmamakta ve kayıtları tutulmamaktadır. Paylaştığınız tüm resim video ve sesli görüşmeler anlık olarak iletişim kuran kişiler arasında kalmaktadır. Bu nedenle uygulamayı kullanmak isteyenlerin şüphe duymaksızın iletişim kurabilmeleri mümkün olabilir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo