Banabak – Fırsatları Yakala İnceleme

Banabak – Fırsatları Yakala Nedir?

Banabak – Fırsatları Yakala uygulaması alışverişi fırsata çevirme mantığına bağlı olarak hazırlanmış bir uygulama biçimidir. Uygulama üzerinde asıl amaç yapılan alışverişlerin hangi mağazalar ağırlıklı olduğunu ölçmek ve elde edilen veriler ışığında hangi markaların ve ürünlerin gençler arasında çok daha yaygın olduğunu ve hangi ürünlerin alışveriş yapmak isteyenler arasında ilk tercih olduğunu ortaya çıkartmaktadır. Söz konusu alışkanlıkları takip etmek ya da gönüllü olarak paylaşmak isteyenlerden veri elde edebilmek çok zor olduğu için kullanıcılara küçük fakat değerli hediyeler kazandıran görevler sunarak hem verileri elde etmek hem de söz konusu verileri sorunsuz elde etmek mümkün.

Bu fikirle ortaya çıkan uygulama son derece geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda. Uygulama mağazalarında ortalama 4.5 puanı ve pozitif kullanıcı yorumlarını elde etmeyi başarmış durumda. Hali hazırda Google Play Store ve Apple App Storee mağazalarında indirmenin mümkün olduğu uygulama 30 ile 45 mb kapasite arasında değişen boyutlarda iOS 6 ve üstü yanı sıra Android 4.0 ve üzeri işletim sistemleri için kullanılabilir durumda.

Banabak – Fırsatları Yakala
Banabak – Fırsatları Yakala
image
Banabak – Fırsatları Yakala
Banabak – Fırsatları Yakala
image

Banabak – Fırsatları Yakala Nasıl Çalışır?

Banabak – Fırsatları Yakala çalışma mantığı telefonunuzun kamera ve lokasyon bildirimlerine bağlı olarak çalışmaktadır. Örneğin bir mağazaya gidip bir ürün aldığınızda söz konusu alışverişi gösteren fiş ve ürünün fotoğrafını sisteme yüklemeniz yeterli olmaktadır. Çünkü söz konusu veriler bir istatistiği çalışmayı yansıtacaktır. Kişinin kendi fotoğrafını paylaşması gerekmemektedir. Uygulama ücretsiz olup kullanıcılarına nakit para kazandırmamasına karşın çok büyük kullanıcı kitlesine erişmesinde sunduğu “baks” isimli kredilerin her tür alışveriş işlemi için kullanılabilir olmasıdır. Bu yönü ile nakit para gibi online alışverişlerinizde söz konusu bakslar ile alışveriş yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Son derece güzel bir ara yüze sahip olan uygulamada ayrıca sürekli arka planda çalışmaya ihtiyaç duymadığı için telefonunuzun şarj ve internet gücünü tüketmeyecek. Sadece kullanım anında uygulamayı açmanız yeterli olmaktadır.

Banabak – Fırsatları Yakala Banks Kazanmak İçin Yapabilecekleriniz.

Banabak – Fırsatları Yakala kullanıcılarına özel fırsatlar sunuyor. Uygulama içinde kazanmanızı sağlayan özelliklerden ilk öne çıkan;

  • Kullanıcılar herhangi bir mağaza zinciri ya da market içinde yapılan alışverişi gösteren bir fotoğraf paylaşmak baks kazandırmaktadır.
  • Uygulama kullanıcıların sürekli sürpriz görevler sunmaktadır. Bu sayede ortaya çıkan fırsatlar ile baks kazanma şansınız artmaktadır.
  • P&G mağazaları başta olmak üzere ortak çalışma yapılan mağazalarda çheck-in yapmak yine baks kazandıran yöntemlerden biri.
  • Uygulama öğrenciler için çok büyük avantajlar sunmaktadır. Bu sayede öğrenci olduğunu kanıtlarken ekstra baks kazanma olasılığında artmaktadır.
  • Eğer arkadaşlarınızı davet ederseniz anlık olarak pek çok marka ve mağazadan indirim kazanabilirsiniz.
  • Uygulama zaman zaman sorduğu sorular ile kullanıcılarına kazandırmaktadır. Söz konusu cevaplar yoruma bağlı olarak vereceğiniz her cevap kazandırmaktadır.
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo