Bandicam Ekran Kayıt Programı İnceleme

Bandicam Ekran Kayıt Programı İnceleme
Beğeni Sayısı+23
Beğeni Sayısı+23

Bandicam, oyun ve ekran görüntüsü kayıt etmek için muhteşem bir programdır. Bandicam’ın artıları, eksileri özellikleri ve kullanımı hakkında yaptığımız incelememizi okuyunuz.

Bandicam Amerika’da ortaya çıkmış bir yazılımdır. Uygulamanın sunduğu olanaklar kullanılarak bir Youtuber olmak bile mümkün olabiliyor. Çünkü uygulamanın çalışma prensibi bilgisayarda yaptığınız çalışmaları ekran videosu çekerek kaydetmek. Bunun için ideal programlar ortaya çıkmış durumda.

B

Bandicam Nedir?

En ideal uygulama özelliği taşıyan Bandicam indir ve kur yönergeleri son derece kolay olsa da programın getirmiş olduğu kısıtlamalar nedeni ile tam versiyonu kullanmak için biraz çaba gerektiriyor. Son derece kullanışlı bir şekilde tasarlanmış olan program sade menüler sunuyor. Bu sayede bir karmaşa yaşamadan kayıt başlatma, kaydı durdurma ve kaydı farklı bir yere kaydetme gibi önemli fonksiyonları sorunsuz gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Program Windows işletim sistemlerinde 32 bit ve 64 bit versiyonlarda sorunsuz çalışmakta. Ayrıca minimum Windows 2003 işletim sistemi uygulamanın çalışması için yeterli oluyor. Windows 10 ile en stabil ve rahat kullanımı sunuyor.

bandicam-webcam

B

Bandicam nasıl kullanılır?

Bandicam’ın sunduğu farklılıklar konusuna yakından baktığımızda ilk olarak karşımıza 24 saat kesinti olmaksızın video çekme özelliği çıkıyor. Bu sayede 2560×1600 çözünürlük sunan görüntüler kaydetmeniz mümkün. Bu özellikle teknik bir konu üzerinde çalışma yapanların çekeceği videoların çok daha anlaşılır ve net olmasını sağlıyor. Videolarda çıkan Bandicam yazısını kaldırma mümkündür. Programın sunduğu en önemli özelliklerden biri de Bandicam ses ayarları yapma olanağı tanımasıdır. Konuşmalarınız eğer bir mikrofon setiniz bulunuyorsa eş zamanlı olarak kayda eklemeniz mümkün olmaktadır.

bandicam

B

Bandicam Tüm Özellikleri Aktif Etme

Bandicam full yapma işlemleri için iyi bir araştırma size yardımcı olabileceği gibi aynı zamanda 39 dolar karşılığında programın tam versiyonunu satın almanız da mümkündür. Kaydettiğiniz tüm dosyaları çevirim gerektirmeden video paylaşım sitelerine yüklemeniz mümkündür. Ayrıca kaliteli olan kayıtların boyutları da son derece küçük yerler kaplamaktadır. Çok daha düşük Ram ve İşlemci desteği kullanan program bu artıları da göz önünde bulundurulduğunda her bilgisayarda stabil bulunması gereken programların arasında yer almasını sağlıyor. Diğer yazılım incelemelerimize bakmak için sitemize göz atın.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo