Zula Sistem Gereksinimleri

Günümüz oyunlarının belkide Türkiye’de en çok oynanan oyunu olan Zula bugün büyük bir oyuncu topluluğuna sahiptir. MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games adına piyasaya sürülen Zula kısa sürede oyuncuların başından kalmadığı bir oyun haline geldi. Özellikle düşük donanımla bu oyunun çalışması en büyük artılarından bir tanesidir. MMOFPS türüne sahip olan bu türk yapımı oyun gün geçtikçe gelişmeye devam ederken oyuncu kitlesi de sürekli artmaktadır.

Zula oynuyorsanız ve ucuz altın satan internet siteleri arıyorsanız Sadeceon sitesini önerebiliriz. Çünkü oldukça uygun fiyatlarla zula altını yani za satan bu site zula oyununu çok daha keyifle oynayabilmeniz için güzel fırsatlar sunuyor. %10 indirim sunarak indirimli zula altını satın alabileceğiniz Sadeceon sitesi, güvenilir ödeme altyapısı ve mobil uygulaması sayesinde hem hızlı hem de içiniz rahat zula altını alabileceğiniz bir platform. 34.000 zula altını 70 TL yerine sadece 62,40 TL olarak indirimli alabilirsiniz, çok hızlı bir şekilde teslim alacağınızın garantisini veriyorlar. Siz de bu fırsattan faydalanmak için hemen linke tıklayın: https://www.sadeceon.com/tags/zula-altini

İlk olarak 2013 yılında yapım sürecine girilen ancak sadece kendi sitesi üzerinden indirmelere sahip olan bu oyun gün geçtikçe popüler hale gelmesinin avantajını steam üzerinde yayınlanması ile almıştır. Zula sistem gereksinimleri kullanıcılar tarafından en çok merak edilen özelliklerden bir tanesidir. Hele ki Zula minimum sistem gereksinimleri daha çok araştırılmaktadır. Bizde bugün sizlere özellikler hakkında bilgi verip bilgisayarınıza uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Zula minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
  • İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500
  • Bellek: 2024 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2000 MB kullanılabilir alan
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo