Bloody A90 İnceleme

Beğeni Sayısı+3

159.00 TL

En uygun satıcı: hepsiburada.comhepsiburada.com
EN İYİ FİYAT

Muhteşem tasarım ve özellikleri ile Bloody A90 faresini inceledik. Cihazın artıları eksileri, hassasiyet için DPI, fiyat, ergonomi ve birçok detayını sizler için bir araya getirdik.

Her oyuncunun sahip olmayı istediği ekipmanlar elbette vardır. Günümüzde bazı ekonomik süreçlerden dolayı bu ihtiyaçlara yönelmek oldukça bütçeyi zorluyor. Profesyonel bir şekilde oyun oynamak yerine normal bir şekilde ekipman kullanarak da başarılı olabilirsiniz. Oyuncu ekipmanlarına yüksek fiyat verenler bu işi biraz daha görselliğe ve rahatlığa döküyor diyebiliriz. Önemli olanın el beceresi olduğunu söylemeye gerek yok umarız. Normal bir seviyede ekipman kullanmak başarılı olmanızın yanında bütçenizi de sarsmıyor diyebiliriz. İşte bahsettiğimiz ürünlerden bir tanesi olan Bloody A90 oyuncu ekipmanına yakından bakacağız.

Bloody A90

B

Bloody A90 Tasarım

Tasarımına geçmeden önce hızlıca kutu açılımında bizleri neler karşılıyor birlikte başlayalım. İlk olarak kutuyu inceleyecek olursak dikkatimizi çekecek olan şey kutunun ön yüzünde genelde kapak ve görseli konumlandırılırdı. Bu şekilde dizayn edilmemiş olup insanların teknoloji mağazalarında gördüğünde eline tam olarak oturması için veya deneyip öyle karar verebilsinler diye düşünülmüş harika bir detaydır. Ön yüzünde başka bir şey bulunmayıp gerekli bilgiler yan ve arka tarafta yer almaktadır. Kutunun içini açtığımızda bizleri ilk olarak Bloody A90 karşılıyor, onun haricinde ise yanında beraber olarak gelen kendine özel mouse pad‘i karşımıza çıkıyor. En altta sürpriz olarak bizleri bekleyen iki adet Bloody stickeri yer almaktadır.

Bloody A90 inceleme

Tasarım detaylarına değinecek olursak ilk olarak cihazın geneline değinelim. Sadece sağ el kullananlar için özel olarak tasarlanmış olan Bloody A90 oyuncu faresi şık bir görünümü bizlere sunuyor. Sağ ve sol tıklama bölgelerinde farklı bir doku kullanılmış olup daha iyi kavrayarak tıklama olanağının yanında kayma durumunu da ortadan kaldırıyor. Sol tarafında konumlandırılan iki adet fonksiyonel tuş bulunmaktadır. Bu tuşlara istediğiniz atamayı gerçekleştirebileceğiniz gibi oyunlarda daha hızlı olma fırsatını yakalayın. Onun dışında fare tekerleğinde ve elin bilek koyma yerinde RGB aydınlatma yer alıyor.

Bloody A90 incelemede

B

Bloody A90 Teknik Özellikleri

Bir oyuncu için DPI/CPI oranı oldukça önemlidir. Bu oran ne kadar fazla olursa oyuncu için o kadar geniş bir sıkaladan seçim yapma hakkına erişecektir. Tabii ki her oyunda değişen bir orandır bu ve birazda fareyi nasıl kullandığınıza bağlı diyebiliriz. 800/1000/1200/1600/4000 CPI‘a kadar seçebileceğiniz değerler bulunuyor. Genelde oyuncular 800 ve 1200 CPI arasında seçim yapmaktadırlar bunun bilgisini de verelim. Sağ ve sol tıklama bölgeleri 20 milyon tıklamaya kadar dayanabilmekle beraber fare tekerleği ise 1 milyon kaydırmaya karşı dayanıklı bir şekilde tasarlanmıştır. 125 ~ 1000 Hz / sn değerinde tepkime hızı bulunan bu cihazda tuşlara bastığınızda gecikme yaşamayacaksınız. Bloody A90 hangi işletim sistemlerinde aktif olarak çalışır diye sorarsanız eğer Windows XP / Vista / 7/8 /8.1 / 10 veya sonrasında sıkıntısız çalışacağını belirtelim.

Bloody A90 review

B

Bloody A90 Fiyatı

Sonuç olarak genel bir değerlendirme yapacak olursak bu oyuncu faresinde 4000 CPI değerinde seçebileceğiniz değer bulunuyor. Birçok oyuncu faresinde yüksek fiyatlarda bulunan bu değer normal bir fiyatta olan Bloody A90’da yer alıyor. Ergonomik yapısıyla oyuncunun eline tam oturmakla birlikte uzun süre kullanımlarda elinizi ağrıtmayacaktır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo