C922 Pro Stream Webcam İnceleme

5
7.5 Toplam Puan

909.99 TL

En uygun satıcı: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
EN İYİ FİYAT
C922 Pro Stream Webcam İnceleme
C922 Pro Stream Webcam İnceleme
909.99 TL

Muhteşem tasarım ve özellikleri ile C922 Pro Stream Webcam kamerasını inceledik. Cihazın artıları eksileri,  fiyat ve birçok detayını sizler için bir araya getirdik.

Herhangi bir kullanıcı günümüz şartlarında yayın açmaya ya da Youtube‘a başlamayı düşündüğünde izleyicilere güzel görüntüler aktarması için bir kameraya gerek duymaktadır. Logitech‘in eski serilerine bakacak olursak büyük çoğunlukla iş görmektedir tabii ki bu yeni başlayanlar için geçerlidir. Bu işte profesyonel olmak isteyenler ve uzun süre bu sektörün içinde kalanlar kaliteli ekipmanlara sahip olmalıdırlar ki izleyiciye keyifli bir yayın akışı yansıtabilsinler. İlk çıktığı zamanda neredeyse büyük yayıncıların hepsi C922 Pro Stream Webcam kamerasını kullanmıştır. Çok da eskimiş sayılamayan bu ürün günümüzde de harika işler başarmaktadır.

C922 Pro Stream Webcam

C

C922 Pro Stream Webcam Tasarım

İncelediğimiz bu ürünün tasarımına geçmeden önce hızlıca kutu açılımına değinelim. Kutu tasarımından başlayacak olursak Logitech’in oyuncu ekipmanlarından alışık olduğumuz renkler bu cihazın kutusuna yansıtılmamış koyu yeşil renk bizleri karşılamaktadır. Ön yüzünde cihazın görseli bulunmaktadır bilgi almak isteyenler için ufak bir bilgilendirme mevcuttur. Kutunun içini açtığımız kutular karşılamaktadır bunlardan birinde C922 kamerası yer alıyor diğerinde küçük ama açıldığında normal bir boyuta gelen tripot çıkmaktadır.

C922 Pro Stream WebcamTasarımından detaylıca bahsedecek olursak aslında bir önceki seri olan C920 kamerasından görünüş tarafında pek bir fark yok gibi görünüyor. Tasarım yönünde pek fark yok desek de bazı detaylar fark edilmektedir. Kameranın üzerinde bulunan yazılar değişmekle birlikte lensin daha siyah bir hal alması söz konusudur. Mercek tarafında aynı tasarlanmış olup Full HD cama sahiptirler. Eski serilerinden biri olan C615 kamerasında 360 derece döndürülebilme açısı varken C922‘de bu özellik bulunmamaktadır. 78 derecelik görüş açısı sayesinde geniş bir alanı görüntüye sığdırmaktadır.

C922 Pro Stream Webcam

C

C922 Pro Stream Webcam Teknik Özellikleri

Teknik özellik kısmında bizleri kaliteli bir donanım beklemektedir. Özellikle Twitch ve Youtube gibi yayın yapabileceğiniz ortamlarda akıcı bir değerde kitlenize yansıtmak çok önemlidir. Bir önceki seride yani C920’de tek bir çekim yapabilirken C922’de isterseniz 1080p/30 fps isterseniz de 720p/60 fps çözünürlüğü ayarlayabilirsiniz tabii ki birçok kullanıcı 720p/60 fps olanı tercih etmektedir donma veya kayma sorunu olmadan akıcı bir şekilde görüntüyü yansıtmak için. Odaklamasını kendiniz yapmıyorsunuz otomatik odak sayesinde sizi uğraştırmamaktadır.

C922 Pro Stream Webcam

Ayrıca C922 3 Aylık XSplit Premium Lisansı ile birlikte gelmekte olup size XSplit Broadcaster hem de XSplit Gamecaster’ın gelişmiş özelliklerine tam erişim imkanı sunmaktadır. Bu anlaşma kullanıcılar tarafından beğenilmiş olup oldukça kullanışlı olduğunu söylemekte fayda var. Sağda ve solda olmak üzere iki adet mikrofona sahiptir ve hoparlörünün stereo olması daha net sesleri aktarması için tasarlanmıştır. Ayrıca green screen denilen arkası yeşil olması gerek bir sistemi kullanmadan kendi bünyesinde bulundurduğu teknoloji sayesinde kendi green screen’ini yapmaktadır.

C

C922 Pro Stream Webcam Fiyatı

Sonuç olarak bu cihazı almanız sizlere ne gibi bir avantaj sağlayacak derseniz green screen olmadan arkaya istediğiniz görseli koyabileceksiniz bunun yanı sıra HD 1080p görüntü verebileceksiniz. Daha net ve akıcı yayın akışı yapılması için tasarlanan bu cihaz stream yani yayıncılar için özel olarak donatılmıştır. Bizim önerimiz almanızdan yanadır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo