CCleaner İnceleme

CCleaner İnceleme
Beğeni Sayısı+20
Beğeni Sayısı+20

CCleaner, PC temizleyici ve optimizasyon aracını artıları, eksileri, özellikleri ve kullanımı hakkında kısa bir inceleme yaptık. Windows işletim sistemi için öne çıkan önemli programlardan biri hiç şüphesiz ccleaner. Bilgisayar programı olarak üretilen araç gelişen ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda Android platformunda içinde kullanılmaya başlanmış durumda.

C

Ccleaner Nedir?

Düşük ram kapasitesine sahip bilgisayarların arka planda çalışan uygulamalarını kapatmak için ortaya çıkan bir fikir. Fakat zaman içinde yaşanan gelişmeler kullanım ihtiyaçlarının değişmesi sonucu program aynı zamanda silinen fakat parçacık izlerini bilgisayarlarda bırakan programların da tamamen kaldırılmasına hizmet vermeye başlamış durumda. Ccleaner key bu programı kullanmak için çok önemli zira programın ilk başta deneme sürümü veriyor olması hem kullanıcılar için vazgeçilmez bir programa sahip olma hem de deneme süresi bitişinde bir ihtiyaca dönüşmesini sağlıyor.

CCleaner
CCleaner
CCleaner mobil uygulamasını bu linkten yükleyebilirsiniz.
image
C

Ccleaner Ne İşe Yarar

Ccleaner full olarak kullanmak çok önemli. Çünkü programın sorunsuz ve tüm terminalleri ile kullanılabilmesi için lisans kodlarına sahip olmak gerekiyor. Bu sayede programın sunmuş olduğu otomatik ram temizleme ve belirlenen miktarın üzerinde ram artışı durumunda arka planda yer alan tüm işlemleri sonlandırma özellikleri de kullanılabilir oluyor. Programın en önemli artılarından biri de görev yöneticisi gibi planlanıp silinmemekte ısrarcı olan uygulamaları bilgisayarınızdan temizlemesi. Uygulama kayıt defteri düzenleme olanağı da sunarak bilgisayarınızın çok daha hızlı çalışmasını sağlamakta.

ccleaner-inceleme

C

Hangi Sistemler ile Uyumludur?

Hali hazırda tüm Windows kullanıcılarının sorunsuz olarak kullandığı uygulama ayrıca daha önce de belirttiğimiz gibi Android sistemlere de adapte olmuş durumda. Yine bilgisayar versiyonunda olduğu gibi Android sürümlerinde de ccleaner serial kullanarak kullanmayı mecbur kılıyor. Bu yönü ile bakıldığında uygulamanın telefonunuzda sizin belirlediğiniz yönergeler doğrultusunda çalışmalar yapıp hem batarya kalitenizi hem de performans kalitesini iyileştirmesi basit bir lisans işlemi ile mümkün oluyor.
Ccleaner Türkçe dil desteği bulunan bir program ve her üç işletim sisteminde de sorunsuz Türkçe bir şekilde kullanılabiliyor. Bu nedenle özellikle ülkemizde uygulamaya karşı bir kullanıcı istatistiği oluşmuş durumda. Bu yönü ile bakıldığında hem iyi bir görev yöneticisi arayan hem de temizleme işlemleri için güvenilir bir uygulama arayanlar için fazlası ile yeterli olacaktır. Diğer yazılım incelemelerimize göz atabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo