Bilgisayar parçaları ve oyuncular için ürettiği ekipmanlar ile tanıdığımız Cooler Master firmasının Cooler Master MasterLıquıd ML120L 120MM AM4 sıvı soğutucu ile karşınızdayız. Orta ve üst düzey sistemlerin çoğunda karşılaştığımız sıvı soğutucularını kaliteli seçmek sistemimizin performansı açısından çok önemlidir. Bizler de sizler için fiyat performans ürünü olarak nitelendirebileceğimiz Cooler Master’ın MasterLıquıd ML120L 120MM AM4 sıvı soğutucusunu ele aldık. Hazırsanız incelememize başlayalım.Kaliteli ve şık bir tasarıma sahip olan Cooler Master MasterLıquıd ML120L 120MM AM4 sıvı soğutucu şık bir görünüme sahip olamsıyla birlikte aynı zamanda uygun fiyatı ve performansı ile dikkat çekiyor. Gelin bu performans canavarı sıvı soğutucunun tasarımana ve teknik özelliklerine yakından bakalım.

C

Cooler Master MasterLiquid ML120L RGB Tasarımı

Tasarım olarak gayet şık ve kasanızda güzel bir görüntü oluşturan Cooler Master MasterLıquıd ML120L 120MM AM4 sıvı soğutucumuzuda siyah renk kullanılmış. İki borusu bulunan soğutucumuzda radyatörünün üst tarafında beyaz renk ile yazılmış Cooler Master yazısını görüyoruz. Radyatörün önünde ise RGB bir fan bulunmakta. İşlemcinin üstündeki yuvarlak kısımda ise yine Cooler Master yazısını görmekteyiz. İşlemci üzerindeki Cooler Master yazısı da RGB olarak da aydınlatılabilmekte.

C

Cooler Master MasterLiquid ML120L RGB Teknik Özellikleri

Cooler Master MasterLıquıd ML120L 120MM AM4 sıvı soğutucumuzun radyatör üstündeki fanı işlemci üstüne oturan kısım RGB aydınlatmaya sahiptir. Sıvı soğutcu soket tipi olarak ise sadece AM4 uyumlu kalmayıp AMD’nin ve İntel’in AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 ve LGA 1150 (Soket H3). LGA 1151 (Soket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1366 (Socket B), LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, LGA 775 (Socket T) soket tipi işlemcileri ile de uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Cooler Master MasterLıquıd ML120L 120MM AM4 sıvı soğutucumuz bilgisayarımızda sessiz çalışması ve yüksek bir performans vermesi için tasarlanmıştır. Kasanızın içinde RGB fan sayesinde adeta bir görsel şölen yaşayacaksınız. RGB aydınlatmayı kullanabilmek farklı modlarını uygulayabilmek için ise kontrolcüsündeki altı ön efekt modundan dileğinizi seçebilir, rengini ve beş parlaklık seviyesini tek bir düğmeye basarak hızlıca istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

 

İki bölmeli RGB pompaları ile sıvıyı izole ederek işlemci için en iyi soğutmayı sağlar. RGB fonksiyonu ile sistemler ile senkronize şekilde çalışır ve mükemmel uyum ve aydınlatma sağlar. Yenilikçi özellikleri barındıran radyatörü ile daha yüksek akış hızı, ısı dağılım verimliliği ve üstün soğutma performansını bizlere sunuyor. Cooler Master MasterLıquıd ML120L 120MM AM4 Aır Balance fanları sayesinde hava akışı ve hava basıncını dengeleyerek güzel bir soğutma sunar. Aynı zamanda fanlarımız sessiz bir şekilde çalışır. 120mm boruları ile sorunsuz bir şekilde kaliteli bir sıvı soğutma deneyimi Cooler Master kullanıcılarına sunuyor.

C

Cooler Master MasterLiquid ML120L RGB Fiyatı Ve Yorumlar

Yenilikçi özellikleri ile orta ve üst sınıf bilgisayar kullanıcılarına hitap eden Cooler Master MasterLıquıd ML120L 120MM AM4 sessiz ve performans odaklı çalışması kullanıcıların beğenisini kazanan bir özelliği. RGB aydınlatmaları sayesinde kasanızda görsel bir şölen oluşturması ise diğer dikkat çeken detaylarından biri. Şık bir tasarıma sahip olan Cooler Master MasterLıquıd ML120L 120MM AM4 fiyat performans olarak alınabilecek bir soğutucu.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo