Corsair Harpoon İnceleme

Beğeni Sayısı+2

140.76 TL

En uygun satıcı: n11.comn11.com
EN İYİ FİYAT
Fiyat Düştüğünde Bilgilendir
×
Fiyat düştüğünde bana haber ver
Ürün için Uyarı Ayarla: N11 - 140.76 TL

Muhteşem tasarım ve özellikleri ile Corsair Harpoon faresini inceledik. Cihazın artıları eksileri, hassasiyet için DPI, fiyat, ergonomi ve birçok detayını sizler için bir araya getirdik.

Ülkemizde adı pek fazla anılmayan fakat tasarladığı ürünlerdeki kalitesiyle ve performansıyla adından oldukça fazla söz ettiren Corsair’in Harpoon adlı oyuncu faresini inceleyeceğiz. Bu üründe özetle neler var diye bahsedecek olursak RGB aydınlatmadan tutun da 6000 DPI‘a kadar ulaşan sensöre sahiptir. Kullanıcıların bugünlerde oyuncu farelerinde dikkat ettiği en önemli özelliklerden bir tanesi de RGB aydınlatmasıdır. Özellikle geceleri harika bir atmosfer oluşturan bu aydınlatmalar çeşitli renk seçenekleriyle kullanıcının zevkine dokunuyor. Bu oyuncu faresine detaylı bir şekilde erişmek istiyorsanız yazımızın tamamını okuyabilirsiniz.

Corsair Harpoon gaming

C

Corsair Harpoon Tasarım

Tasarım detaylarına yakından bakacak olursak ilk bakışta dikkat çeken kutu tasarımına değinelim. Sarı siyah renk burada karşımıza çıkıyor. Diğer oyuncu ekipmanlarından da alışık olduğumuz bu renk artık klasik bir hal almıştır. Onun dışında ön kısımda cihazın görseli bulunuyor. Arka tarafta ise cihazla ilgili geniş olmamada özet geçilmiş bir bilgi bölümü yer almaktadır. Kapağını açtığımızda plastik kutu içince ilk karşımıza çıkan Corsair Harpoon oyuncu faresi olmaktadır onun dışında kullanım kılavuzu içinden çıkanlar arsında yer alıyor.

Corsair Harpoon incelemede

Ergonomi bakımında başarılı bir performans sunan Corsair Harpoon görsel zevk konusunda da aynı başarıya sahiptir. Corsair öyle bir tasarıma imza atmış eli büyük olanlar için olmasa bile normal olanlar için tam kavrama özelliği bulunmaktadır. Oyundayken elinizin bütününe ulaşır ve hakimiyetiniz daha kolay sağlanır. Corsair Harpoon’un en önemli özelliklerinden bir tanesi de elden kaymayan bir dokuya sahip olmasıdır. Çok uzun kullanımda terleme yapabilir fakat havalandırmak hem eliniz için hem de cihaza zarar gelmemesi için en iyisidir. Oyuncular için özel olarak tasarlanan bu cihaz sağ elini kullananları düşünerek dizayn edilmiş olup 6 adet tuş yer almaktadır. Bilek desteğinizin orada konumlandırılan RGB aydınlatması 16.8 milyon renk aralığına sahiptir. Kablosunun ucunda bulunan esnemelere karşı yıpratmayan bir aparat kullanılmış bu da cihazın uzun ömürlü olmasına yol açmaktadır.

Corsair Harpoon inceleme

C

Corsair Harpoon Teknik Özellikleri

Corsair Harpoon oyuncu faresinin en önemli özelliği ise bünyesinde bulundurduğu mekanik tuşları sayesinde en hızlı veri akışını yaparak oyunlarda maksimum performansa ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. 6000 DPI oranına sahip olan bu oyuncu faresi makro konusunda kullanıcıya birçok imkan sağlamaktadır. Corsair’in tasarladığı yazılım sayesinde renkleri ve DPI oranını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ayrıca makro atamaları da buradan yapmanız mümkün. Fps oyunlarında gösterdiği performans ile kullanıcılardan olumlu geri bildirim alan Harpoon gelişmiş izleme sensörü ve yüsek hızlı hareket algılama teknolojisiyle saniyelerin bile önemini daha iyi anlıyorsunuz.

Corsair Harpoon

C

Corsair Harpoon Fiyatı

Sonuç olarak piyasada bulunan birçok fareden daha iyi performans sunmasının yanında fiyatına oranla oldukça başarılı işler çıkarmaktadır. Ergonomi ve tasarımın yanında RGB aydınlatmanın verdiği hazzı da yaşamanıza olanak sağlar. Sağ el kullananlar için tam el kavrama özelliğine sahip olup ayrıca kaymayan yapısıyla rakiplerinin önüne geçiyor. Bol özelliğe sahip olup 6000 DPI’lı oyuncu faresini bu fiyata bulmak gerçekten zor bizim tercihimiz kaçırmamanızdan yanadır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo