Bu incelememizde Corsair MM1000 modelini tasarım, teknik özellikler, artılar ve eksileri, fiyatı vb. detayları gözden geçirip oldukça ilgi gören ürüne yakından bakacağız.

Günümüz üreticilerinden olan ve son zamanlarda tasarladığı ürünlerle isminden oldukça söz ettiren Corsair‘ın oyuncu mouse pad’ine yakından bakacağız. Bir oyuncu için ekipmanın önemi oldukça yüksektir. İyi bir oyuncu faresi aldığınızda, bu cihazı doğru bir şekilde yönetmek için aynı derecede iyi bir doku ile birlikte kullanmalısınız. Mouse pad’in kaliteli olmaması durumunda başınıza büyük sorunlar açabilir ayrıca sizi oldukça rahatsız edecektir. Gerek dokusu gerek tasarımı ile oldukça ilgi çeken Corsair MM1000’ü sizlere tanıtacağız.

Cihazın tasarım kısmına değinmeden önce hızlıca kutu açılımına yakında bakalım. Öncelikle bir mouse pad’e göre oldukça özel dizayn edilmiş bir kutu ile karşılaşıyoruz. Her zamanki gibi bütün ekipmanlarında kullandığı sarı siyah renkler bu kutuda da hakim. Kutunun ön yüzünde Corsair MM1000 görseli ile bir adet Corsair faresi bulunuyor. Özelliklerine bakmak veya cihaz hakkında bilgi almak istiyorsanız kutunun arka tarafında bulabileceksiniz. Kutuyu açtığımızda karşımıza mouse pad çıkmaktadır fakat bir tabaka içinde gelmekle birlikte üst kısmında cihaza takılabilecek aksesuarlar yer almaktadır.

Tasarım detaylarına devam edecek olursak incelediğimiz ürün yani Corsair MM1000, sıradan bir mouse pad değildir. Bünyesinde bulundurduğu birçok özellik sayesinde diğer mouse pad’lerden kendini ayırmaktadır. Bunlar neler derseniz sağ üst köşede bulunan yuvarlak sembolün altında konumlandırılan mekanizma sayesinde üzerine hangi doldurulabilir cihazı koyarsanız koyun o ürünü şarj edebilme özelliğine sahiptir. Özellikle telefon gibi cihazların oyun oynayışlarının dışında kolayca şarj olması kullanıcıya büyük fayda sağlamaktadır. Ekstra olarak kutunun içinden çıkan aparatı bağladığınızda da şarj edebileceksiniz.

Corsair MM1000 İncelemeOyuncular için özel tasarlanan bu mouse pad birçok farklı farenin bu yüzeyde kolayca çalışmasına olanak sağlıyor. Tüm optik veya lazer fareler için mikro dokulu sert ve hassas performans yüzeyi düşünülerek ayarlanmıştır. Sol üst köşede bulunan çıkarılamaz kablo düzeniyle fareyi kullanırken hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Ayrıca hemen yanında konumlandırılan USB 3.x portu ile hızlı veri alışverişi yapabileceğiniz bir yuva bulunmaktadır. Kaymaz kauçuk taban sayesinde mouse pad oyun esnasında hareket etmeyecektir. 260mm x 350mm yüzey ile oldukça geniş bir alana sahiptir.

 

Corsair MM1000 İnceleme

C

Corsair MM1000 Fiyat ve Kullananlar

Corsair MM1000 kullananlar oldukça memnun görünüyor. Sadece tasarım açısından değil kullanış yönünden de birçok artılara sahip olan bu ürünün sıkça tercih edilmesine şaşırmamak lazım. Özelliklerine göre fiyatı makul bir değerde olan bu mouse pad sınıfında en iyilerden biri olarak geçmektedir. Ürün oldukça sağlam tasarlanmıştır böylelikle uzun yıllar size eşlik edebilecektir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo