Creality 3D Ender İnceleme

7
7 Toplam Puan

205.99 TL

En uygun satıcı: gearbest.comgearbest.com
EN İYİ FİYAT
  • Hızlı ısıtma
  • Ek güç kesme koruması
  • Yüksek verim
  • Düşük tüketim

Bu incelememizde Creality 3D Ender yazıcı modelini tasarım, teknik özellikler, artılar ve eksileri, fiyatı vb. detayları gözden geçirip oldukça ilgi gören ürüne yakından bakacağız.

Çağımızda artık daha basit cihazlarla daha farklı daha büyük işler başarmak mümkün hale geldi. Geçtiğimiz senelerde çıkan ve her yıl üst versiyonu tasarlanan 3D yazıcılar insan hayatını kolaylaştırmasının yanında görüntüyü güzelleştirmek yani dizayn konusunda da kullanıcıyı tatmin etmektedir. Bilgisayar sayesinde dilediğimiz ürünün şablonunu gerçeğe dönüştürmek mümkündür. Saydıklarımızın yanı sıra günlerce veya haftalarca beklediğimiz figürleri kendimiz tasarlayabileceğimiz gibi 3D yazıcıları iş sektöründe de kullanmak mümkündür.

C

Creality 3D Ender Tasarım

Tasarım detaylarından bahsetmeden önce sizlere kutu açılımında bizi neler karşılayacakmış onlardan bahsedelim. Creality 3D Ender modelini muhafaza etmek için hasarlara dayanıklı bir yapıda olan kutunun içinde gelmektedir. Kutuyu açtığımızda karşımıza Creality 3D Ender yazıcısı çıkmaktadır fakat bir bütün halinde olmayıp size parça parça gelmektedir. Bunlar neler derseniz, USB bellek, anahtarlar, temizleyiciler, kablolar ve diğer birleştirmede işinize yarayacak malzemeler yer almaktadır. Diğer 3D yazıcılara oranla biraz daha küçük olan bu modelin kurulumu oldukça pratik olup her kullanıcının talimatlara uyarak kurması mümkündür. İskeletinin çoğunluğunda siyah renkler hakim olup şık bir görüntüye sahiptir. Alüminyum alaşımdan oluşan yapısı ile hafif çarpmalara karşı dayanıklıdır.

Creality 3D Ender baskı

C

Creality 3D Ender Teknik Özellikleri

3D yazıcıların en büyük avantajı şekil çıkartmak için kullanılan malzemenin kolayca bulunabilir olmasıdır. PLA adını verdiğimiz malzemelerin kolayca temin edilebilir olması istediğimiz kadar ürün basabileceğimiz anlamına gelmektedir. Creality 3D Ender’in teknik detaylarına değinecek olursak baskı hacmi 220 x 220 x 250mm olarak ayarlanmış olup bünyesinde bulundurduğu LCD ekranı sayesinde ilerleme durumunu takip edebilirsiniz. 110 derecede yatak bölümünün ısıtma kapasitesine sahiptir ayrıca 0,1 mm baskı hassasiyeti bulunmaktadır. SD kart okuyucu sayesinde bilgisayarınıza bağlamak yerine içine şablonları atıp istediğiniz zaman basabileceksiniz. Eğer taslağınız detaylı ise yani çok fazla ayrıntıya, köşelere sahip ise üst düzey bir 3D yazıcı olmadığı için biraz zaman alacaktır fakat bizden size tavsiye çıkaracağınız ürünün parça parça çıkarıp sonra kendiniz birleştirmenizdir böylelikle daha sağlıklı bir ürüne sahip olursunuz.

C

Creality 3D Ender Fiyat ve Sonuç

Ortalama bir fiyat düzeyinde olan bu Creality 3D Ender yazıcı modeli birçok ihtiyacınızı karşılayabilir ve size en az zorluk çıkartacak modellerden bir tanesidir. Çeşitli ev figürleri yapabilir veya mutfakta işinize yarayacak ürünler basabilirsiniz. Bunun haricinde zevkinize göre meraklı olduğunuz ürünleri tasarlayabilir tanıdıklarınıza hediye edebilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo