Daemon Tools Lite İnceleme

Daemon Tools Lite İnceleme
Beğeni Sayısı+21
Beğeni Sayısı+21

Daemon Tools Lite, sanal disk oluşturma programını artıları, eksileri, özellikleri ve kullanımı hakkında bir inceleme yaptık. Ayrıntılar hemen aşağıda. Programa ulaşmak için yukarıdan linkte tıklayınız.Sanal dünya da üretilen tüm ürünlerin sanal yollar ile taşınması ve bu yollar aracılığı ile aktarılması fikri yeni değil. Daemon Tools Lite programını size çok fazla yarar sağlayacak.

DAEMON Tools Lite

1

Sanal Sürücü Nedir?

Daemon tools lite full indir seçeneğine geçmeden önce programın çalışma prensiplerini öğrenmekte fayda var. Çünkü çağının çok ilerisinde atılan bir adım olarak DVD ve DVD sürücülerini ortadan kaldırmaya yönelik en büyük adım olan program, bilgisayarlarda ihtiyaç duyulan çoklu sürücülerin ortadan kalkmasına neden olmuş durumda. Bu sayede artık birkaç cd’nin aynı anda ya da değiştirilerek kullanılmasını gerektiren işlemlerde ekstra maliyetler ile uğraşmadan ekstra cihazlar satın almadan dijital ortama aktarılan Cd içerikleri iso kalıpları şeklinde daemon tools uygulamasına aktarılabiliyor. Bu sayede aynı anda sanal sürücülerde çalıştırılan DVD yada CD’ler ihtiyaç doğrultusunda kullanılabiliyor.

DAEMON Tools Lite

1

Deamontools Kullanırken Bilinmesi Gerekenler?

Daemon tools serial ihtiyacını ortaya çıkartan ana etken çok güzel bir yolun sonunda ortaya çıkan deneme döneminin sonu ile başlıyor. Çünkü lite uygulama yani bir bakıma demo sürümü diyebileceğimiz kısıtlı kullanım süresi bitebiliyor. Aynı zamanda program yapımcıları biten bu dönemle birlikte sanal sürücü programını tamamen devre dışı bırakmıyor. Maksimum 4 sürücünün aktif kalacağı şekilde kullanılmaya devam edilen sanal sürücü özellikle iş amaçlı kullanılan sürümlerde mutlaka serial desteğine ihtiyaç duyuyor.

1

En Başarılı Sanal Sürücü

Daemon tools lite indir seçeneği için pek çok neden var. En büyük nedenlerden biri de hiç şüphesiz doğanın korunmasına yardımcı olan bu uygulama bireysel kullanıcılar için ücretsiz sanal sürücü olanağı taşıyor. Aynı zamanda rar dosyalarının içinin görüntülenmesi de uygulama ile mümkün. Programın başlattığı akımı Windows 10 yeni güncellemesi ile stabil sunmaya başlamış durumda. Fakat henüz yeni olan güncelleme Windows 10 sisteminde istenilen sorunsuzluğu tam olarak sunamıyor. Bu nedenle mevcut daemon tools uygulamasını kullanmak özellikle çalışmalarının yarıda kalmasını istemeyenler için doğru seçim olacaktır. Lite sürümü ortadan kaldırılır mı? Bilinmez fakat hali hazırda ücretsiz yapısını koruyor.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo