Diesel DZ4350 İnceleme

Beğeni Sayısı+22

810.00 TL 1,620.00 TL

En uygun satıcı: akifsaat.comakifsaat.com
EN İYİ FİYAT
Fiyat Düştüğünde Bilgilendir
×
Fiyat düştüğünde bana haber ver
Ürün için Uyarı Ayarla: Akif Saat - 810.00 TL

Bu incelememizde popüler saat markası olan Diesel DZ4350 modeline yakından bakıyoruz. DZ4350 modelinin tasarımı, genel özellikleri, fiyatı ve daha fazlası inceleme yazımızda.

Sevilen İtalyan markalardan biri olan Diesel, yapmış olduğu saat modelleri oldukça beğeniliyor. Genellikle kasa çapı büyük modeller çıkarıp, bu saatler erkekler için vazgeçilmez bir tasarıma dönüşüyor. Saat dışında birçok aksesuarı da bulunuyor.

Bu incelememizde DZ4350 modeline biraz göz atacağız. Çoğu kullanıcılar tarafından Diesel marka saatlerin oldukça fiyatı yüksek olduğu söyleniyor. Moda markası olduğu için fiyatlar her şeyi anlatıyor. Bu markanın Türkiye distribütörü ise Saat & Saat.

D

Diesel DZ4350 Erkek Kol Saati Tasarımı

Diesel DZ4350 modelini spor saat sevenler için gayet ideal bir model. Saatimiz deri kayışlı olduğundan, deri kayışın ömrünün çabuk bitmemesi için su ile temas etmemesine özen gösterin. DZ4350’nin kadranına yakından bakarsak lacivert renkli hoş bir analog saat.

Diesel saatin kasa çapı 48 mm olup kasa kalınlığı ise 14 mm olarak bilinmektedir. Ayrıca kadranda takvim ve kronometre ibareleri bulunuyor. Bu modele benzer bazı bayan modelleri vardır.

D

Diesel DZ4350 Erkek Kol Saati Teknik Özellikleri

DZ4350 modelinin Quartz bir saat olup klasik belli özellikleri mevcuttur. Kronometre ve takvim bulunurken alarm yoktur. Paslanmaz çelikten kasa yapısı olan Diesel modelimizin su geçirmezlik seviyesi 10 ATM olarak biliniyor.

 

El yüz yıkamalarında dikkat etmeniz gerekirken deri kayışlı olması sebebiyle kordonun ömrünü uzatmak için su ile teması kesmeniz gerekmektedir. Son olarak DZ4350 modelinin camı mineral olduğunu belirtelim.

D

Diesel DZ4350 Fiyat Ve Yorumlama

Saatimizin fiyat kısmından bahsedecek olursak 800 – 1500 TL arası yüksek bir fiyat aralığı bulunmaktadır. DZ4350 modelinin tasarımı oldukça güzel olup erkek kullanıcılarımızın beğeneceğini umuyoruz. Diesel gibi bir moda markasının bu tarz saat modelleri şu aralar tercih ediliyor. Ayrıca diğer saat inceleme yazılarımız için sitemize göz atabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo