Ebook & PDF Reader

E

Ebook & PDF Reader Nedir?

Ebook & PDF Reader kitap okumak için ortaya çıkan uygulamalar arasında yer alan Android işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Bu nedenle özellikle kitap kurdu kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Sunduğu özellikler sayesinde bu alanda en yüksek puan almayı başaran uygulamalardan birine dönüşmüştür.

Ebook & PDF Reader
Ebook & PDF Reader
image
E

Ebook & PDF Reader Nasıl Kullanılır?

Ebook & PDF Reader uygulamasını sahip olduğunuz işletim sistemine ait marketten arayıp bulduktan sonra indir talimatı vermeniz uygulamanın telefonunuza indirilmesi ve kurulması için yeterli olacaktır. Sonrasında uygulama içinde istediğiniz tüm dillerde kitap aramaları gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca uygulama harici kitap yüklemeye de olanak sağlamaktadır.

E

Ebook & PDF Reader Özellikleri Nelerdir?

Ebook & PDF Reader kullanmak için öne çıkan önemli ayrıntılara baktığımızdkipa öncelikli olarak karşımıza çıkan;

  • Kitaplık görünümü olmaktadır. Bu sayede uygulamanın içinde yer alan tüm kitaplarınızı bir kitaplıkta olduğu gibi görüntülemeniz ve seçim yapmanız mümkündür.
  • Uygulama yeni almış olduğunuz kitapları farklı bir kategoride sıralayarak eski kitaplar arasında kaybolmadan aradığınız kitabı bulmanız kolaylaştırmaktadır.
  • Eğer özel bir kitap arıyorsanız uygulama içinde bunu gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu sayede arama sonuçlarına göre kitapları edinebilmeniz kolaylıkla mümkün olacaktır.
  • Eğer bir kitap içinde geçen bir bölümü bir sözcüğü özellikle tekrardan hatırlamanız ve bulmanız gerekiyorsa uygulama size bu desteği sunmaktadır. Aradığınız sözcükler kitaplara indirgenerek kolaylıkla ulaşmanız mümkün olacaktır.
  • Kitap okuyanların genellikle bunun için vakit bulması geceyi bulabilmektedir. Bu nedenle kitap okumak isteyenler için uygulama gece modu sunarak karanlık ortamda göz yorulmasını engellemeyi başarmaktadır.
  • Kitapların pdf formatlarından alınması zaman zaman kitapların tam ekran modlarında uyumsuzluk oluşmasına neden olabilmektedir. Sunulan bu özellik sayesinde kitap okurken ekran ayarlamaları ile uğraşmanızı engelleyen özellik sayesinde kolaylıkla kitabınıza adapte olabilirsiniz.
  • Cihazınızda yer alan tüm kitap türleri için destek sunmaktadır. Bu sayede formatlar arasında çeviri yapmak yani pdf to Epub dönüşümleri ile uğraşmanız gerekmeyecektir.
  • Kitaplarda nerede kaldığınızı bulmanıza yardımcı olacak işaretleme olanağı sunan uygulama aradığınız an her türlü bilgiyi bir arada bulmanızı sağlamaktadır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo