Popüler
Edox 77002-357B-BUIN İnceleme

Edox 77002-357B-BUIN İnceleme

Beğeni Sayısı+8

8,244.00 TL 16,489.00 TL

En uygun satıcı: akifsaat.comakifsaat.com
EN İYİ FİYAT
Fiyat Düştüğünde Bilgilendir
×
Fiyat düştüğünde bana haber ver
Ürün için Uyarı Ayarla: Akif Saat - 8,244.00 TL

Bu incelememizde İsviçre’nin en kaliteli saat markalarından biri olan Edox‘un 77002-357B-BUIN modeline yakından bakıyoruz. Edox 77002-357B-BUIN modelinin tasarımı, genel özellikleri, fiyatı ve daha fazlası inceleme yazımızda.

Saat denilince akla gelen en önemli saat markaları büyük oranda İsviçre yapımı saatlerdir. Saatin kalitesi ve tasarımı oldukça şaheser bir yapıdadır. Edox’un Grand Ocean serisi en güzel modellerinden birini inceliyoruz. Serinin siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Ayrıca çoğu kişi Edox’u Formula ve yelken yarışlarına sponsor olduğu için tanıyor olabilir. Sizler için deneyip incelediğimizi ve Türkiye üzerinde çok nadir bulabileceğiniz bu model hakkında tüm detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Edox 77002-357B-BUIN

E

Edox 77002-357B-BUIN Erkek Kol Saati Tasarımı

Edox 77002-357B-BUIN modelinin tasarımı çoğu saat modeline göre çok farklı olduğunu ilk bakışta anlayabiliyoruz. Kadran yapısı olsun, çerçevesi olsun oldukça büyük bir işçilik var diyebiliriz. Tasarım konusunda bizi ve sizlerin dikkatine çeken ilk şey saatin kadran yapısı. Kordon ile birleşme noktasındaki yapısı da ayrı bir hava katmış. Hemen kadranın arkasına göz attığımızda kabartmalı bir dünya haritası ve küçük yuvarlak bir cam içinde saatin mekanizmasını görebiliyoruz.

Saat 45 mm genişliğinde ve yaklaşık 12 mm kalınlığındadır. Gerçekten ele alındığında ağırlığını hissettiren ve büyük olması sebebi ile ince bilekli kişilerde pek iyi durmuyor diyebiliriz. Mavi renkli olup saatte gümüş tonlar da kullanılmıştır. Saatin çok kaliteli deri kayışa sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Zaten kordondaki çift katlanır tokanın bulunması ayrı güzel ve daha dayanıklı kılıyor. Fakat her ne olursa olsun deri kayışlı saatlerde su ile temasa sokmamak daha dikkatli davranmak gerekir.

E

Edox 77002-357B-BUIN Erkek Kol Saati Teknik Özellikleri

Modelin teknik özellikleri ise saat severlerin başını döndürecek. Sadece İsviçre’de üretilmiş mekanik otomatik bir saat modeli dememiz yeterli olacaktır. Kadran yapısına geçtiğimizde paslanmaz çelik ve mavi pvd kaplamalı olması dayanıklı bir yapıya sahip olduğunu belirtiyor. Dayanıklı bir saat demişken kurma kolunun vidalı olması ve 100 mm su geçirmezlik ibaresi bulunan Edox için artık pek fazla bir şey demeye gerek yok gibi. Ayrıca birçok kişinin camlardaki çizilmelere çok takıldığı durum söz konusu olduğundan ED77002357BBUIN modelinde safir kristal yani çizilmeye dayanıklı cam mevcut. Ek olarak klasik saat modellerindeki tarih saat göstergesi bulunuyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir saat modeli.

E

Edox 77002-357B-BUIN Fiyat ve Yorumlama

Her ne kadar kaliteli ve özellikli bir saat olsa bile fiyat konusu çoğu kişinin dikkat edeceği bir durum. Saatin üst segment bir model olduğunu belirterek bu fiyatın aşağı yukarı normal olduğunu belirtmek gerekiyor. Fakat günümüz koşulları sebebi ile cüzdanları yakacak bir fiyatı var. Türkiye üzerinde çoğu internet sitesinin stoğunda kapalı olan fakat sadece Akif Saat üzerinde indirimli fiyata az stoklu ürüne göz atabilirsiniz. Diğer saat modellerimiz için sitemize göz atabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo