Elgato Stream Deck Mini İnceleme

3
Genel puanı:
Fiyat Düştüğünde Bilgilendir
×
Fiyat düştüğünde bana haber ver
Ürün için Uyarı Ayarla: amazon - $99.33

Muhteşem tasarım ve özellikleri ile Elgato Stream Deck Mini‘yi inceledik. Cihazın artıları eksileri,  fiyat ve birçok detayını sizler için bir araya getirdik.

Twitch ya da Youtube‘da yayın yapanların sıkça tercih ettiği bir ürün olan Elgato Stream Deck Mini birçok alana kolayca ulaşabilmenize olanak sağlamaktadır. Sadece yayın yapanların değil günlük işlerini kolayca elinin altında tutmak isteyenler için mükemmel bir buluş. İncelediğimiz bu ürün mini olarak geçmektedir bunun tam versiyonu da bulunuyor fakat o hem büyük hem de üzerinde fazla tuş bulunmaktadır. O tuşu bulana kadar biraz zaman geçirebilir ve hız konusunda geride bırakabilir. İşleri birazda olsa karışık olanlar veya tek bir yerde bağlı kalmayıp farklı alanlarda kullanmak isteyenler için birebir diyebiliriz.

Elgato Stream Deck Mini İncelemeİstediğiniz atamaları yapabileceğiniz 6 adet LCD tuş bulunmaktadır. Bu tuşlara istediğiniz uygulamaları atayabileceğiniz gibi değiştirmek istediğinizde kolayca halledebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız kutunun içinden çıkan kullanım kılavuzunda hepsi yazmaktadır oradan bilgilenebilirsiniz. LCD tuşlardan bahsettiğimiz üzere bu tuşlar görsel bir deneyim sunmaktadır. Fakılı bir atama yaptığınızda o uygulamanın simgesini kullanmak zorunda değilsiniz simge değiştirebilir isterseniz emojiler ekleyebilirsiniz.

Elgato Stream Deck Mini İncelemeBu atamaları tabii ki iyi bir klavyeniz varsa yazılımı ile üzerinde atayabileceğiniz birden fazla tuş yer almaktadır. Fakat oyunlarda veya başka işlerinizde kullanmak zorunda kalırsanız büyük bir sorun olacaktır. Elinizin altında küçük yer kaplamayan tasarımı ile size büyük kolaylık sunmaktadır. Harf atayabilmenizden tutunda oyun kısayolu bile bu cihaza ekleyebilirsiniz kolayca başlatmak size kalmış. Eğer bloger veya yazı işleriyle uğraşıyorsanız belirlediğiniz birkaç site varsa bunlara anında Stream Deck Mini ile kolayca geçiş yaparak bu zahmetten kurtulmuş olursunuz.

Elgato Stream Deck Mini İncelemeBir tuşa klasör de atayabileceksiniz bu sayede birçok atamayı içinde barındırmış olacaksınız. Günümüzde Mithrain veya Wtcn gibi birçok yayıncının kullandığı bu cihaz sayesinde kolayca kameraya ya da oyun ekranına geçiş sağlayabilmektedirler. Böylelikle hem kendisi için daha kullanışlı olur hemde izleyiciyi bekletmemektedir. Steam Deck Mini yazılımı ile kolayca sürükleyebilirsiniz OBSStudioXSplit, Streamlabs, Twitch, YouTube, Twitter, Mixer gibi daha fazla programları atayabilmeniz mümkündür.

Elgato Stream Deck Mini İnceleme

E

Elgato Stream Deck Mini Fiyatı

Yayın yapanlar için kullanışlı bir ürün olan bu cihaz Mac ve Windows işletim sistemi olan bilgisayarlarda uyumludur. Sadece uygulamalar değil oyun içindeki fonksiyonları bile atlayabileceğiniz bu ürünün sıkça tercih edildiğine şaşırmasak gerek. Tasarım olarak hafif bir yapıya sahiptir 160 gram ağırlığında olan bu cihazın 2.0 USB kablosu oldukça sağlam tasarlanmıştır. Bu ürüne bu kadar fiyat verilir mi derseniz incelemede ekibi olarak öneririz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo