Ergonomik Kablosuz Dikey Fare İnceleme

9
6.5 Toplam Puan

12.24 TL

En uygun satıcı: gearbest.comgearbest.com
EN İYİ FİYAT
  • Rahat tasarım
  • 16.000 DPI
  • Işıklandırma
  • Sağlam tasarım

Muhteşem tasarım ve özellikleri ile Ergonomik Kablosuz Dikey Fareyi inceledik. Cihazın artıları eksileri, hassasiyet için, fiyat, ergonomi ve birçok detayını sizler için bir araya getirdik.

Teknoloji çağında yaşadığımız için artık günümüzün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiriyoruz. Gelirini internet üzerinden kazananlar gibi birçok durum bizi iyi bir ekipman kullanmaya yönlendiriyor. Aslında sürekli kullandığımız bir ürünün performansından çok ergonomisi kullanıcıyı ilgilendirmektedir. Rahat bir fareye sahip olmak sağlık açısından oluşabilecek sorunların önüne geçmesiyle beraber yaptığınız işi keyfile yapmanıza olanak sağlar. Rahatlığı önemli olabilir fakat sağlam bir üründe olmalı aynı zamanda çünkü bir ekipman aldığınızda hemen değiştirmek için almazsınız alınca uzun süre kullanmak istersiniz işte burada bir çok kullanıcının merak ettiği fakat almaya cesaret edemediği dikey kablosuz fareye yakından bakacağız.

Ergonomik Kablosuz Dikey Fare

E

Ergonomik Kablosuz Dikey Fare Tasarım

Bu cihazın kutu açılımına bakacak olursak aslında pek bir şey çıkmadığını iletelim bir adet kullanım kılavuzu ve fare bizleri karşılıyor. Tasarım detaylarından bahsedelim burada bizleri bilek rahatlatan bir dizayn karşılamaktadır. Elinizin tamamını sarmalayan bir yapıda olan bu cihaz oldukça kullanışlı diyebiliriz. Oyun oynayanlar için mantıklı bir karar olmasa da bazı kullanıcıların daha doğrusu oyuncuların bileklerinde oluşan rahatsızlık sebebiyle dikey farelere yönelmektedir, normal oyuncu fareleri gibi olmasa da yine oyunlar oynanabilir.

Kablosuz bir fare olması birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Kablolu farelerde bilgisayarın yanında olmak zorunda kalıyorsunuz fakat kablosuz farede 10 metreye kadar uzaklaşabilir ve uzaktan yönetebilirsiniz. RGB bir sistem yoktur fakat ışıklandırma sistemi mevcut olup ürüne hoş bir hava katmıştır. Hafif bir yapıya sahiptir. 88 gram ağırlığı bulunmaktadır, böylelikle elinizi ağrıtmaz kullanmakta sorun yaşatmamakla birlikte akıcı bir bir yapıda olduğunu belirtelim. Bilek tendonunuzun sağlığı için bu ürün kaçırılmaz diyebiliriz.

Ergonomik Kablosuz Dikey Fare

E

Ergonomik Kablosuz Dikey Fare Teknik Özellikleri

Teknik özellikler nelermiş yakından bakacak olursak, 2.4 GHz optik fare detayı ile başlayalım. Kablosuz fare olmasının yanın optik özelliği taşıması kullanıcıların almasında en büyük sebeplerden bir tanesidir. Herhangi bir sürücüye gerek duymadan çalışır sadece takmanız yeterlidir. Bunun dışında düşük voltaj alarm fonksiyonuna sahip olup 1600 DPI değerini bünyesinde barındırmaktadır. Bu fiyatta bir ürünün çok yüksek DPI oranları olmasını beklemeyiz ve bu oran kullanıcıya yeterli gelmektedir. Windows 2000, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 98, Mac OS, Windows ME, Windows 8, Windows 10 cihazları için yapılmış olup diğer işletim sistemlerinde çalışamamaktadır. 5. nesil kablosuz dikey fare olarak geçen bu cihaz pil ile çalışmaktadır.

Ergonomik Kablosuz Dikey Fare

E

Ergonomik Kablosuz Dikey Fare Fiyatı

Ürün size farklı gelebilir fakat sağlık açısından düşündüğümüzde oldukça işe yaramaktadır. İşini internet üzerinde kuran ve gelirini buradan sağlayan bir kullanıcı için fare kullanmamak düşünülemez bile. 1600 DPI oranına sahip olan ele tam oturmasıyla birçok kullanıcıdan olumlu geri dönüş almıştır. Eğer eliniz ağrıyorsa veya farklı bir tür denemek istiyorsanız en etkili ürünlerden bir tanesidir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo