EVGA GT 1030 2GB İncelemesi

11
Genel puanı:
Last Amazon price update was: 29/01/2018 21:59
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

Bu incelememizde EVGA GT 1030 2GB ekran kartının tasarımını, teknik özelliklerini, artıları, eksileri, oyunlardaki performansı, fiyatı ve birçok detayı sizler için inceledik.Yaptığı performanslı çok güç tüketmeyen ekran kartlarıyla piyasaya damga vuran EVGA, bu sefer EVGA GT 1030 2GB model ekran kartıyla karşımızda. Low profile bir ekran kartı olan ve düşük bütçeli sistemlerde günlük ihtiyacınızı rahat bir şekilde karşılayan bu karta gelin daha yakından bakalım.

T

Tasarım

EVGA GT 1030 2GB model ekran kartımızda siyah ve gri renkler kullanılmış. Tek ve küçük bir fana sahip olan kartımızın fanının üstünde ise EVGAlogosu bulunuyor. Heme üstünde gri renklerde değişik şekiller çizilmiştir. Arka kapağında ise herhangi bir kaplaması bulunmuyor. Üründe 1x HDMI ve 1x DVI girişleri bulunuyor. EVGA GT 1030 2GB model ekran kartı küçük ve yer kaplamayan bir kart.

EVGA GT 1030 2GB

T

Teknik Özellikleri

EVGA GT 1030 2GB model ekran kartımızda 2GB ve 7000 Mhz hızında çalışan bellek bulunuyor. GPU serisi olarak GeForce 1000 Serisi bir GPU kullanıyor. EVGA GT 1030 2GB kartında DirectX 12, OpenGL 4.5 kullanılıyor. VR desteği bulunurken SLI desteği bulunmuyor. Kartımızda aktif soğutma var ve kapladığı yer sadece 1 slot. EVGA GT 1030 2GB  modelinde 3D VISION Game Ready, HDCP Ready destekleri de bulunuyor. EVGA GT 1030 2GB modeli düşük profilli bir kart.

FG

Fiyat Ve Görüşler

EVGA GT 1030 2GB model ekran kartımız düşük profilli günlük kullanım açısından ideal bir kart. Çoğu programı ve oyunu orta ayarlarda rahatlıkla açabiliyor çok yer kaplamıyor ve kasanın içi daha ferah oluyor. Son nesil teknolojileri bizlere sunan EVGA GT 1030 2GB modelde bu özellikleri ile kullanıcılara daha rahat bir kullanım sunuyor. Kısacası bu kart düşük bütçeli sistemlerde alınabilecek Fiyat/Performans kartlarından biri. Diğer donanım incelemeleri için sitemize göz atabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo