FaceApp İnceleme

Bu incelememizde herkesin merakla beklediği FaceApp uygulamasına yakından bakıyoruz. FaceApp nasıl kullanılır, FaceApp nasıl indirilir, FaceApp yaşlandırma gibi kafanızdaki soruların cevabını sizlere vereceğiz.

F

FaceApp İnceleme

Son dönemde insanlar tarafından oldukça beğeni alan ve sosyal medyada sürekli karşımıza çıkan FaceApp yaşlandırma uygulamasına yakından bakacağız. Aslında uzun süre piyasada var olan fakat son günlerde Amerika’da sıkça kullanılmaya başlanmış olup bu akım birçok ülkede kendini göstermiştir. Türkiye’de ise kullanılma durumu hat safalara kadar çıkmış olup gün geçtikçe daha da artmakta olduğunu belirtelim. Genellikle yaşlandırma uygulaması olarak bilinen bu aplikasyon insanların kolayca ilgisini çekmeyi başarmıştır. Sadece yaşlandırma olarak aklınızda kalmasın bu uygulamanın birden fazla filtre özelliği bulunmaktadır. Bunlardan en çok beğenilen ikinci filtre ise FaceApp Hollywood Filtresi kullanıcıların uygulamakta keyif aldığı diğer bir özelliğidir.

FaceApp
FaceApp
image
FaceApp
FaceApp
image

FaceApp uygulamasını nereden indirebileceğimize dair birkaç ipucu verecek olursak bu uygulamayı ister chrome yoluyla ister kullandığınız marketlerden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Birçok kullanıcının yaptığı hata ise FaceApp uygulamasının pro sürümünü kullanabilmek için chrome üzerinden ”FaceApp apk” gibi kelimeler aratmakta ve indirebilmektedir. Bu yöntem tamamıyla yasal olmayıp böyle bir hataya düşmemeniz için sizleri uyarmaktayız. FaceApp pro sürümünden biraz bahsedecek olursak uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmanız da mümkündür fakat uygulamanın bütün içeriklerine erişme imkanınız bulunmuyor bunun belirli bir tutar karşılığında FaceApp pro sürümünü satın alabilirsiniz. Bahsettiğimiz üzere FaceApp Google Play marketlerinde ücretsiz bir şekilde yer alırken FaceApp Apple Store marketlerinde ise yine ücretsiz olarak yer aldığını belirtelim.

faceapp uygulama

Bu uygulamayı kullanan kişi sayısı oldukça fazla olmasına rağmen bazı insanların bu uygulamadan haberdar olmaması veya bu uygulama hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmaması bilinmektedir. Bu merakın giderilmesi için FaceApp nedir sorusunu sizlere kısaca tanımlayalım. İnsanların bu uygulama ile kendilerinin yaşlılık hallerini veya sakallı hallerini görebilir. Arkadaşlarıyla keyifli zamanlar geçirebilir. FaceApp uygulamasının tehdit oluşturabilecek ve bilinmeyen yönleri de mevcuttur. Uygulamayı indirmeden önce FaceApp gizlilik politikasını incelemeniz gerekmektedir eğer size uygun görmüyorsanız indirmemenizi öneririz. Bu uygulamanın erişimi neredeyse bütün cihazı kapsamaktadır ve sizin bilgilerinizi toplayabilir bu bilgileri sizler için edinmiş olup herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamanızı sağlamaktayız.

faceapp review

Android ve IOS marketlerinde en çok kullanılan uygulamalar listesinde en tepeye oturan bu uygulama 11 MB gibi düşük bir indirme oranına sahiptir. Birden fazla kullanıcı bu uygulama için olumlu düşünürken bazı kullanıcılar da bunun tam tersi yönünde olduğunu iddia etmektedir. Sıkıntınızı alabilecek eğlenceli bir uygulama olup arkadaşlarınız arasında dalga konusu olma ihtimalini de gözden kaçırmayın. Kısaca FaceApp özelliklerinden sizlere bahsedecek olursak ilk olarak düzenleme kategorisini ele alalım. Yapay zeka sayesinde yüzünüze makyaj uygulayabilmektedir. Bunun dışında arkaplan değiştirme, sakal ekleme birden fazla renk filtreleri uygulama içerisine konumlandırılmıştır. Eğlenmek için ise cinsiyet değiştirme veya kendinizi yaşlı yapma gibi efektleri mevcuttur.

FaceApp

F

FaceApp Sonuç

FaceApp uygulamasını indirmek oldukça kolay olup kullanımı sırasında da herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Yaşlandırma programı olarak ülkemizde tanınan bu uygulamanın pro sürümünü almadan da eğlenmek mümkün.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo