Faladdin – Sihirli Fal İnceleme

F

Faladdin – Sihirli Fal Nedir?

Faladdin – Sihirli Fal uygulaması Google Play Store’da 4.7 kullanım puanına erişmiş önemli uygulamalardan biridir. Bu yönü ile bakıldığında kadın erkek fark etmeden son derece büyük bir kitleyi peşine takan uygulamanın sunduğu ayrıcalıklar insanların bilinmeyene olan merakını gidermesi açısından büyük katkı sağlamaktadır. Sonuçların hiçbir zaman garanti olmadığı fal dünyasında çok ciddiye alınmaması gereken yorumlar ile içtiğiniz kahve sonrasında fal baktırma merakını gidermek üzere tasarlamıştır.

Faladdin - Sihirli Fal
Faladdin - Sihirli Fal
image

24 saat 365 gün kahve falınıza tam sizin istediğiniz saatte bakan uygulama ile ilgili doğru sonuçlar tespit edip etmediğine yönelik bir istatistik bulunmamaktadır. Fakat bu kadar büyük bir topluluğu kazanan uygulamanın önemli gerçekler sunduğu düşünülebilir. Biz yaptığımız incelemede aldığımız sonuçları henüz gerçek hayatta yaşamış olmasak da kullanıcı yorumları uygulamanın harika çalıştığı yönünde şekillenmektedir.

Faladdin - Sihirli Fal
Faladdin - Sihirli Fal
image
F

Faladdin – Sihirli Fal Nasıl Yüklenir?

Faladdin – Sihirli Fal uygulamasını yüklemek için telefonunuza ait iOS ve Android marketten uygulamayı indirmeniz ve yüklemeniz yeterli olacaktır. Sonrasında Facebook ile üye olabilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz. Dilediğiniz fal sonuçlarını da Facebook da paylaşabilirsiniz. Ayrıca kısa zaman içinde uygulamaya Whatsapp ile paylaşma özelliği de beklenmektedir.

faladdin

F

Faladdin – Sihirli Fal Özellikleri nelerdir?

Faladdin – Sihirli Fal uygulaması dünya üzerinde erişmiş olduğu 128 ülkede aktif olarak kullanılan bir uygulamadır. Bu yönü ile bakıldığında özellikleri de son derece geniş tutulmuştur.

  • Faladdin kullanmak için içmiş olduğunuz kahvenin fincan içi görüntüsünü alarak uygulamada yer alan bölüme yüklemeniz gerekmektedir.
  • Uygulama göndermiş olduğunuz görüntüye odaklanarak her fincan için özel bir yorum oluşturmaktadır.
  • Fal uygulaması kahve falı bakmak yanı sıra telve ile de kaderiniz hakkında ip uçlarını sizlere sunmaktadır.
  • Astroloji meraklıları için burç yorumlarınızı da her gün sizlere ayarlanması durumunda otomatik olarak gönderecektir.
  • Ayrıca burç özelliklerinizi falınızla harmanlayarak en özel sonuçları sizin için hazırlayacaktır.
  • Faladdin geliştirilebilir bir zekaya sahip uygulamadır. Siz farkında olmadan takvimi takip eder ve dolunay hareketlerine göre astroloji ve fal sonuçlarınızı ortaya çıkartır.

1 Comment
  1. Bizimkiler bağımlısı oldular uygulamanın ya :d

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo