Gamepower Luna İnceleme

Beğeni Sayısı+7

241.00 TL

En uygun satıcı: sinerji.gen.trsinerji.gen.tr
EN İYİ FİYAT

Bu incelememizde Gamepower Luna oyuncu kulaklığı modelini tasarım, teknik özellikler, artıları ve eksileri, oyundaki performansı, fiyatı ve birçok detayları sizler için inceledik.

Türkiye’de eskiden oyuncu ekipmanlarına karşı gereksiz gözüyle bakılıyordu ama artık kullanıcıların büyük çoğunluğu bu gereksiniminin farkına vardı diyebiliriz. İnsanlar bir ürün aldığında onu uzun süre kullanmak ister çünkü fiyatları ucuz değildir bu nedenle kalıcı olması en büyük arzusudur. Gamepower ürünlerinde kaliteyi önemsediğini kullanıcılara ürünleriyle kanıtlamıştır. İnceleyeceğimiz ürün Gamepower firmasının oyuncu kulaklığı olarak tanıttığı Luna modeline yakından bakacağız. Almak isteyenler yazımızın tamamını okuyabilirler.

G

Gamepower Luna Tasarım

Bu oyuncu kulaklığının tasarımına değinmeden önce hızlıca kutu açılımına yakından bakalım. Kutunun tasarımı kullanıcıya ürünü yakından bakması için harika tasarlanmıştır. Kulaklığın yarı kısmı şeffaf plastik arkasında görünmektedir. Cihaz kutusunun ön kısmında Luna’nın resmi bulunuyor yan kısmında ise renk seçenekleri mevcuttur. Kutunun için Gamepower Luna isimli oyuncu kulaklığının yanı sıra birde hızlı başlangıç kılavuzu yer almaktadır. Onun dışında bir nesne bulunmayan kutuda bir adet stickerda sizleri bekliyor olacak.

Tasarımına geçecek olursak uzaktan bakıldığında şık bir ürün olarak görülmektedir. Demir bir iskelete sahip olan bu cihazın dayanıklı olması kullanıcıya güven vermekle beraber uzun yıllar size eşlik etmesine olanak sağlayacaktır. Onun dışında kafa bandının oldukça rahat bir dokusu bulunmaktadır ayrıca bu kafa bandının ayarlanabilir olması her kullanıcıya hitap ettiğinin bir göstergesidir. Kafaya tam oturan bir yapısı vardır ve uzun kullanımda herhangi bir acıtma gibi bir durum söz konusu olmaz. Çok fonksiyonlu bir kontrol anahtarı bulunmaktadır detaylı bilgilere teknik özellikler kısmında değerlendireceğiz.

Mavi siyah ve kırmızı renk seçenekleri olan Gamepower Luna‘nın en çok tercih edilen ve bizim de çok beğendiğimiz siyah rengidir. Kulaklık taraflarında bulunan RGB aydınlatma oldukça şık olup geceleri harika bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Kulaklık süngerleri gayet yumuşak bir yapıda olup kafa bandı gibi uzun kullanımda kulağınızda bir ağrı oluşturmaz rahatça oyununuza devam edebilirsiniz. Hemen kulaklık altında bulunan mikrofonu da kulaklık renginde tasarlanmış olup kısa ama şık bir yapıdadır. Kulaklık kablosu bağlantı girişleri sağlam yapılandırılmıştır ve kolay kolay kopmalarla karşılaşmazsınız.

G

Gamepower Luna Teknik Özellikler

Luna oyuncu kulaklığının teknik donanımına yakından bakacak olursak ilk olarak güzel ses deneyimi sunan sürücülerinden başlayalım. Ses kalitesi konusunda oldukça başarılı bir ürün tasarlayan Gamepower firması 50mm Neodymium sürücüleri sayesinde müzik dinlerken daha keyifli bir deneyim sunmaktadır. Kulağı saran kulaklık süngerleri sayesinde dışarıdan gelen sesleri tamamen kapatmaktadır ve oyun oynarken sizi rahatsız edecek unsurlardan uzaklaştırır. RGB aydınlatmayı Gamepower programı sayesinde yönetebilirsiniz, istediğiniz rengi seçebilir yada var olan renk seçeneklerini kullanabilirsiniz. 7.1 surround ses ve gürültü önleyici bir mikrofona sahip olan Luna oldukça net ve güzel ses kayıtları almanıza olanak sağlıyor. Özel tasarlanan kontrol anahtarı sayesinde kolayca ses açıp kapatmakla birlikte RGB renk aydınlatmasını da değiştirebilirsiniz.

G

Gamepower Luna Sonuç

Renk seçeneği fazla olan bu cihazın hangi rengini seçerseniz seçin aynı fiyatta olduğunu unutmayın. RGB aydınlatma sayesinde şık bir ortam sağlıyor ayrıca istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz. Katlanabilir bir mikrofona sahiptir böylelikle kullanmadığınızda gözünüze batmaz. İskeletinin demir olması sizlere uzun yıllar dayanabilir bir yapıda olduğuna işarettir. Donanımına göre oldukça makul bir fiyatta olan Luna oyuncu kulaklığını sizler için inceledik.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo