Gamepower Ursa İnceleme

Beğeni Sayısı+7

116.00 TL

En uygun satıcı: sinerji.gen.trsinerji.gen.tr
EN İYİ FİYAT

Muhteşem tasarım ve özellikleri ile Gamepower Ursa faresini inceledik. Cihazın artıları eksileri, hassasiyet için DPI, fiyat, ergonomi ve birçok detayını sizler için bir araya getirdik.

Birçok kullanıcının artık oyuncu ekipmanlarında yeniliğe gittiğini biliyoruz. Piyasada bulunan kalitesiz ürünlere cüzi miktarda fiyatlar verilmek yerine normal oyuncu ekipmanı fiyatlarında kaliteli bir ürüne sahip olmak mümkün. Tasarımı ile son günlerde oldukça fazla dile gelen Gamepower, donanım açısından da performanslı diyebiliriz. Çin merkezli bir firma olan Gamepower fiyatları ve kalitesiyle piyasaya bomba gibi girdi. Kullanıcılardan olumlu geri dönüş alan firma ilerde daha başarılı ürünler yapmak için ilke edinmiş olmaları oyun dünyası için büyük bir avantaj desek abartmış olmayız. Oyuncu faresi olarak adlandırdığı Gamepower Ursa modelini sizler için inceledik.

G

Gamepower Ursa Tasarım

Gamepower Ursa oyuncu faresinin tasarımına geçmeden önce kutu açılımına hızlıca göz atalım. Ürünün şık sade bir yapısı olduğunu söyleyelim, kutunun ön yüzünde Ursa modeli yapılandırılmış olup arka kısmında ise cihazın özelliklerine erişebilirsiniz. Ön kutunun kapağını açtığımızda hemen fare çıkmaktadır karşımıza fakat bu portatif yani açılır kapanır bir kapak durumundadır, bu kapağın arkasında oyuncu faresinin görevlerini görmekteyiz. Kutunun bir başka artısı ise, mağazadan alan kullanıcılar için deneme imkanı sunuyor ve elinize hangi ürün daha uygun oturuyorsa onu almanızda fikir sahibi yapıyor sizi.

Tasarım detaylarından bahsedecek olursak, doku bakımından oldukça güzel bir his veren bu oyuncu faresinin kadife yapısı sayesinde eliniz kaymıyor. Ursa modelinin arka kısmında yani bileğinizin geldiği yerde Gamepower logosu bulunmaktadır ve bu logonun RGB özelliği olduğunu da vurgulamak gerekir. Eli büyük olmayan için tasarlanmış olan bu farenin normal oyuncu farelerine nazaran boyutu bir kademe düşük diyebiliriz. Elinizi tamamen sarmalayan yapısı sayesinde oyunlarda kontrolü elinizden bırakmayacaksınız. Sağ ve sol tıklama tuşları oldukça sağlam olduğunu belirtelim ayrıca bu tuşlar 20 milyon tıklamaya kadar dayanmaktadır.

Yorulmadan uzun süre kullanabileceğiniz bu cihaz sizlere ergonomi konusunda oldukça başarılı deneyimler sunuyor. Cihaz bu arada sağ el kullananlar için tasarlanmıştır, ürünü alırken bunlara dikkat ederseniz sizin için daha iyi olur. Ursa’nın sol tarafta iki adet tuş bulunmaktadır ve onun altında baş parmağınızı koyabileceğiniz tırtıklı yapı vardır, bu yapı sayesinde fareyi kavramak daha kolay olacaktır. Tırtıklı yapı demişken oyuncu faresi tekerleğinde de bu yapı mevcut olup zorlanmadan akıcı bir şekilde dönebilmektedir. 7 farklı tuş bulunan bu cihazda RGB aydınlatmalar oldukça fazladır.

G

Gamepower Ursa Teknik Özellikleri

Gamepower‘ın oyuncu faresi olarak piyasaya sürdüğü bu ürünün teknik özelliklerine yakından bakacak olursak ilk olarak DPI oranına değinelim. 5000 DPI oranına sahip olan Ursa modelinde istediğiniz gibi DPI oranını belirleyebilirsiniz. Ne kadar fazla DPI oranınız olursa o kadar hızlı bir fareye sahip olmuş olursunuz. Fakat yüksek değerde kullanmak her zaman için iyi değildir çeşitli oyunlar vardır ve her birinde farklı bir oynama şekli mevcuttur. Bu cihazda kullanılan bir başka özellik ise Omron teknolojisidir.

Bu teknoloji ile artık daha hızlı veri aktarımı yapabileceksiniz. Gamepower programını sitesinden indirip kurduğunuzda birçok ayarlamayı oradan yapacaksınız. Bu program sayesinde tuşlara makro atamaları yapmanız dışında RGB ışıklandırmayı kontrol edebilirsiniz. Kendiniz istediğiniz gibi ayarlamanız dışında kendi ışıklandırma seçeneklerini kullanıp hoş bir ortam oluşturmanızda yardımcı olacaktır özellikle geceleri oldukça fark edilir hale gelmektedir.

G

Gamepower Ursa Fiyatı

Gamepower Ursa modeli piyasadaki bir çok ürüne kıyasla daha ucuz bir fiyattadır. 5000 DPI oranına sahip ve RGB aydınlatması bulunan bir cihazın pahalı bir fiyatta olmaması gerçekten büyük bir avantaj diyebiliriz. 1.8m kablo uzunluğuna sahip bu cihazı istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz ayrıca kullanış bakımından ele tam oturmakla beraber atayabileceğiniz birçok tuş sayesinde oyunu daha keyifli bir hale getirmektedir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo