GetContact İnceleme

GetContact, son zamanlarda oldukça popüler bir uygulama olup ve bu uygulama ile sizi arayan numaraların kim olduğunu öğrenebilir veya sizi rehberine nasıl kaydettiğini görebilirsiniz. GetContact nedir, nasıl kullanılır bu incelememizde.

G

GetContact Nedir?

Öncelikle GetContact uygulamasından kısaca bahsedelim. Genel olarak GetContact “istenmeyen çağrı engelleme” ve “arayan kişi tanımlama” olarak çıkan bir uygulamadır. Ayrıca uygulamanın oldukça güzel özellikleri bulunuyor. Örneğin gelen bir istenmeyen aramada sizi uyarmaktadır. Sizi telefon rehberine diğer kişilerin nasıl kayıt ettiğini görebilirsiniz. Bu popüler uygulama ile ek olarak neler yapılabiliyor anlatırsak, numaraları engellemek için filtre koyabilir, keşfet özelliği ile tanıyor olabileceğiniz kişileri görebilir ve sizi arayanların kimliğini kolayca öğrenebilirsiniz.

GetContact
GetContact
image

Kurulum: GetContact uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden hızlı bir şekilde cihazına kurabilirsiniz. Daha sonra telefon numaranızı uygulama içinde belirtilen yere yazıp size sms ile gelecek kodu aktif etmelisiniz. Artık bu adımlardan daha sonra uygulaması kullanabilirsiniz.

GetContact
GetContact
image
G

GetContact Özellikleri Nasıl Kullanılır?

Arama Engelleme: Uygulamanı bu özelliği ile tabii ki istenmeyen aramaları hemen engelleyebilirsiniz. Bu istenmeyen numaraları ek olarak raporlayarak diğer uygulamayı kullanan kişilerin korunmasına yardımcı olabileceğiniz belirtilmiştir. Ve bu çoğu kişinin raporladığı numaraları “Spam Koruma” özelliğini aktifleştirip kullanabiliyorsunuz.

Keşfet: Uygulama açıklamasında bulunan bilgilere göre sosyal topluluk olarak belirtilen GetContact, gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişilere ulaşmanızı sağlıyor. Ve en çok kullanılan özelliği ise tanıdıklarınızın sizi rehberine nasıl, hangi isimle kaydettiğini görebilirsiniz.

Çağrı Tanımlama: Tanımlama özelliği ile sizi arayan kişinin kimliğini sizin rehberinizde kayıtlı olmasa bile görebilmenize imkan sağlıyor.

G

GetContact Güvenilir Mi?

GetContact uygulaması çıktı, kullananların çoğu beğendi. Fakat herkesin aklında şüphe uyandıracak bazı sorular bulunuyor. Google Play mağazasına gelen yorumlar oldukça insanları korkutuyor. Yüklediğiniz zaman uygulama sizin rehberine ve bazı bilgilerine ulaşmak istemektedir. Bu bilgileri kendi sunucusunda toplar. Güvenilir mi? sorusuna gelecek olursak, GetContact App siz onay vermediğiniz sürece rehberinizi paylaşmaz ibaresi bulunuyor. Her ne kadar güvenilir tartışmaya açık bir konu.

G

GetContact Numaramı Nasıl Silerim?

Kullanıcının aklında soru işareti kalmaması ve güvenilir olmadığını sanan insanlar için kısaca GetContact uygulamasından numara silme işleminin nasıl yapıldığını anlatalım. Numara silme işlemi oldukça kolaydır.

  • Öncelikle GetContact website üzerinde “Unlist” bölümüne gelmek gerekiyor.
  • Unlist bölümüne gelmek için BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan sayfada numara yazılacak bölüme kendi numaranızı yazıp unlist yaptıktan sonra gelen uyarıya onay vermeniz gerekiyor.

Veya “Ayarlar” kısmına gelin. “GetContact Hakkında” bölümüne tıklayın. Gelen ekranda “Hesap Ayarları” “Hesabınızı sil demeniz yeterli olacaktır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo