Goldmaster Nav 705 Navigasyon İnceleme

6
Goldmaster Nav 705 Navigasyon İnceleme
7 Toplam Puan

799.00 TL

En uygun satıcı: vatanbilgisayar.comvatanbilgisayar.com
EN İYİ FİYAT
Goldmaster Nav 705 Navigasyon İnceleme
Goldmaster Nav 705 Navigasyon İnceleme
799.00 TL
  • Sağlam yapıda
  • 4 GB dahili hafıza
  • 3D görselleme
  • 64 kanal GPS alıcı

Muhteşem tasarım ve özellikleri ile Goldmaster Nav 705‘i inceledik. Cihazın artıları eksileri, fiyatı ve birçok detayını sizler için bir araya getirdik.

Hayatını taşımacılığa adayanlara veya sürekli seyahat eden kimseler için navigasyon oldukça önemlidir diyebiliriz. Hal böyle olunca bu kimseler bazen bilmedikleri yollarda ne yapacaklarını bilmeden çaresizce bekleyebiliyorlar. Sadece şehir dışı seyahatlerde değil, bulunduğunuz şehirde bile gitmediğiniz görmediğiniz birçok güzel yer olabilir. Elbet gezmek isteyeceksiniz. Bu nedenle elinizin altında yolu bilseniz dahi bir navigasyon olması sürüş esnasında aklınızda kaybolma düşüncesini ortadan kaldırır ve güven verir. Bu incelememizde Goldmaster firmasının tasarladığı navigasyon ürününe yakından bakacağız.

Goldmaster Nav 705 incelemede

Teknik özelliklerine değinmeden önce tasarımına bir bakalım. Dikdörtgen bir şekilde tasarlanan bu navigasyon cihazı, geniş görüş açısıyla hem yola bakarken hemde navigasyondan yolunuzu görebilirsiniz. Dokunmatik ekran teknolojisi ile donatılmış olan bu cihaz yeni nesil navigasyon sistemlerine kafa tutuyor diyebiliriz. Dikdörtgen ekranı sağlam bir koruma ile çevrelenmiş olup kolay kolay düşmelerde hasar görmeyecektir. Sağ tarafında yer alan girişlerden bahsedecek olursak bir tanesi kulaklık giriş alanıdır diğeri ise çalışmasını sağlayan tuş.

Goldmaster Navigasyon 705

Bu cihazda kullanılan işlemci SIRF Atlas V 500MHz yeni nesil işlemci olup bir navigasyona göre oldukça başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar. 128 MB Ram bulunurken 4 GB dahili hafızaya sahiptir. Teknik özelliklerinden detaylıca bahsedecek olursak Nav 705 cihazında 64 kanal GPS alıcı yer almaktadır. Ayrıca internetin çekmediği alanlarda ya da uzun yolda bir telefon navigasyonuna göre oldukça avantajlı tarafları vardır. İlk olarak sizin internetinizden yemez bir diğer avantaj ise sürekli elinizde tutmak zorunda olmadan cama takıp istediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Goldmaster Nav 705 review

Hastane, eczane, okul, otel, AVM, benzin istasyonu gibi yerleri cihaz üzerinden manuel olarak konumlandırmamız gerekmez. Goldmaster Nav 705 cihazın otomatik olarak konumlandırılan bu yerleri sadece seçmeniz yeterlidir. Sadece İstanbul ya da Ankara gibi yerlerde değil tüm Türkiye’de kullanabileceğiniz bir navigasyon olan bu ürünün kullanımı da oldukça basittir. Bu cihazdaki en önemli özelliklerden bir tanesi de telefonunuzu bu navigasyonla eşleştirebilir müzik ve videoları büyük ekran eşliğinde seyredebilir yada dinleyebilirsiniz.

Goldmaster Nav 705 inceleme

G

Goldmaster Nav 705 Fiyatı

Türkiye’deki bütün illeri kapsayan haritası ile oldukça geniş bir yüzeye sahiptir. Bazı noktalarda 3D görselleme kullanarak daha detaylı bir gösterim kullanıcıya sunmaktadır. Dokunmatik olan bu cihazın bünyesinde bulundurduğu Arapça dil desteği ile yabancı uyruklu Arapça bilen bir insanın Türkiye’de bu cihazı kullanarak istediği yere gitmesi mümkündür. Onun haricinde 3 yıl donanım garantisi veren Goldmaster bunun yanında ömür boyu harita yenileme sistemini kullanıcıya sunmaktadır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo