Hakkımızda

Türkiye’nin en geniş çaplı inceleme sitesi olan “İncelemede.com” 1 Eylül 2017 yılında hayata geçirilmiş bir projedir. Birçok kategoride yazılı ve videolu incelemelerin bulunduğu bir inceleme sitesidir. Devamlı olarak kullanıcılarına en iyi en kaliteli ve en doğru içerikler ile buluşturmayı benimsemiştir. Uzman editör kadrosu ile sizlere en güzel inceleme yazıları ile buluşturuyor.

Projenin asıl amacı kullanıcılara farklı kategorilerde ürünler hakkında bilgiler verip, bütün online alışveriş sitelerini tek bir çatı altına buluşturuyor. Ayrıca tüm ürünlerin fiyat takibini yapabilme imkanı sunuyor. Ve devamlı çalışan kadrosu ile yepyeni özellikler ve paylaşımlar yapılıyor.

Neden Lider İnceleme Sitesi ?

Türkiye’de yeni bir sistem geliştirme amacımız bulunuyor. Yavaş yavaş gelişiyoruz ve kullanıcılarımıza en profesyonel bir şekilde içerik sunmayı hedefledik. Çok fazla kategoride inceleme yapıyoruz ve bunu arttırmak istiyoruz. “İncelemede” olarak kullanıcılarımıza dünyanın en kaliteli inceleme yazan yabancı teknoloji siteleri ile iletişim halinde olup “Türkçe” olarak paylaşmaktayız.

Alıntı Şartları

Sitemiz üzerinde bulunan bu inceleme yazılarını kendi web siteniz üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Fakat kopyaladığınız yazı üzerinde oynama yapılmadan aynısı paylaşılmalı değişiklik yapılmamalıdır. Ve yazı sonunda orijinal içeriğe bağlantı verilmelidir.
İncelemede
Logo