Jumper EZBOOK 3 PRO İnceleme

5
7.5 Toplam Puan

332.77 TL

En uygun satıcı: gearbest.comgearbest.com
EN İYİ FİYAT
Jumper EZBOOK 3 PRO İnceleme
Jumper EZBOOK 3 PRO İnceleme
332.77 TL
  • Performanslı teknik donanım
  • Şık tasarım
  • Fiyat

Bu incelememizde Jumper EZBOOK 3 PRO modelini tasarım, teknik özellikler, artılar ve eksileri, fiyatı vb. detayları gözden geçirip oldukça ilgi gören ürüne yakından bakacağız.

Çağımızın mesleklerinden biri haline gelen ve okulunu okuyan birçok genç grafik tasarım işleriyle uğraşmaktalar. Güçlü bir bilgisayar yerine daha çok işlemci alanında grafiğe uygun bir ekipman seçmek daha doğru olacaktır. Günümüz orta sekment oyunlarını kaldırabilecek ve grafik tasarım konusunda sizi yarı yolda bırakmayacak bir ürün inceleyeceğiz bu ürün Jumper EZBOOK 3 PRO dizüstü bilgisayarıdır. Şık görüntüsü ve orta seviye donanımı ile çoğu kişinin tercih edeceği laptoplar listesinde yerini almaktadır. İnce yapısı ile taşınabilir özelliği onu farklı kılan detaylar arasındadır. Tasarımına ve donanımına değineceğimiz yazımızda birçok bilgiyi sizlerle paylaştık.

Jumper 3 PRO

J

Jumper EZBOOK 3 PRO Tasarım

Tasarım bölümüne geçmeden hızlıca kutu açılımından bizleri neler karşılayacak onlara göz gezdirelim. Sade bir kutu dizaynı bulunan bu cihazın paket içeriğinde ilk olarak Jumper EZBOOK 3 PRO yer alırken ikinci gördüğümüz nesne şarj aleti olmaktadır. Her paketten çıktığı gibi bu paket içeriğinden de hızlı başlangıç kılavuzu ile bir not çıkmaktadır. Jumper EZBOOK 3 PRO modelinin birden çok renk seçeneği bulunmaktadır buda kullanıcıyı kendi istekleri yönünde tercih yapmasını sağlar. Bu renkler ise gümüş ve altın renklerinden oluşmaktadır. Arka yüzeyinde sadece yazı bulunmakta olup başka bir tasarım detayı söz konusu değildir. Dizüstü bilgisayarın kapağını açtığımızda geniş bir ekran ilk dikkatimizi çekenler arasındadır. Onun haricinde siyah bir laptop klavyesi başlat tuşu yer alıyor. Jack girişlerinden bahsedecek olursak bunlar kulaklık girişi, kart girişi, HDMI girişi( mini HDMI girişi yer almaktadır eğer normal bir soketiniz varsa ayrıştırıcı alarak bunu çözebilirsiniz) ve iki adet 3.0 portu yer alıyor.

Jumper EZBOOK 3 PRO laptop

J

Jumper EZBOOK 3 PRO Teknik Özellikleri

Jumper EZBOOK 3 PRO modelinin teknik donanımı en önemli bölümü olarak kabul edilir. Bu cihazda yer alan işletim sisteminden bahsedecek olursak en güncel sistem bulunduğunu belirtelim. Windows 10 yüklü olarak gelen bu cihaz en güncel sürümleri ilerde alacağını söylemekte fayda var. Grafik tasarım okuyan ve ilgilenen kullanıcıların merak ettiği nokta olan işlemci kısmında Intel Apollo Lake N3450 ile güçlendirilmiş sistem yer almaktadır. Düşük güçte büyük performans sağlayan bu işlemci dört çekirdekte olup 1.1 GHz den Intel Turbo Boost teknolojisi sayesinde 2.2 GHz‘ye kadar çıkmaktadır. Hızlı geri dönüş sağlamanız ve yenileme özelliği oldukça önemli olup 6GB RAM ve DDR3 ile donatılmış olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Ayrıca 64GB eMMC depolama kapasitesi bulunan bu cihazda isterseniz SSD alanında dilediğiniz yükseltmeyi yapabilirsiniz. Veri alışveriş hızının yeterince hızlı olması işlerinizi sorunsuz halletmeniz de en büyük etkenlerden bir tanesidir. Burada karşımıza Çift Bantlı 2.4GHz / 5.0GHz WiFi sistemi çıkmaktadır buda bahsettiğimiz üzere İnternet akışını hızlandıracaktır. Ekran kısmında ise 1920 x 1080 Çözünürlüğe sahip 13,3 inç FHD IPS Ekran bulunmaktadır; diziler, filmler yada dilediğiniz videoyu net bir şekilde seyretmenize olanak sağlamaktadır.

EZBOOK 3 PRO

J

Jumper EZBOOK 3 PRO Fiyat ve Sonuç

Daha çok oyun tarzında bir dizüstü bilgisayar olmayan bu cihaz iş yönünde kendini ön plana çıkarıyor. Bünyesinde bulunan işlemci sayesinde hızlı ve pratik grafik düzenlemelerini yapabileceksiniz. Taşınabilir ve şık bir laptop olması onu değerli kılan özellikler arasındadır. 6GB RAM’e sahip olan bu cihazın bu fiyatı oldukça düşük olup bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo