K8 Smart Watch İnceleme

24
6.5 Toplam Puan

199.90 TL

En uygun satıcı: n11.comn11.com
EN İYİ FİYAT
K8 Smart Watch İnceleme
K8 Smart Watch İnceleme
199.90 TL
  • Sim Kartı özelliği
  • Android iOS uyumlu
  • Adım sayar
  • Uyku izleyen sistemi

Muhteşem tasarım ve özellikleri ile K8 Smart Watch akıllı saatini inceledik. Cihazın artıları eksileri,  fiyat ve birçok detayını sizler için bir araya getirdik.

Geçtiğimiz yıllarda herkesin sıklıkla kullandığı akıllı bileklikler ve saatler moda olmuştu. Bu bilekliklerin birçok kullanım alanı olduğu gibi yararlı tarafları da bir o kadar fazladır. Günümüzde normal saat kullanımının sadece saat hakkında bilgi vermesi fonksiyonların az olduğunu işaret ediyor. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber sağlığınız için tasarlanan ve sadece saat için değil birçok noktada bilgi almanıza olanak sağlayan saatler çıkmaktadır. İnceleyeceğimiz ürün olan K8 Smart Watch söylediklerimizden biri. Detaylı bilgi için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

K8 Smart Watch

Tasarım açısından baktığımızda her kola uygun bir şekilde dizayn edildiğini görüyoruz. Saatlerde oluşan bir süre sonra eskime olayı bu akıllı saatle sona eriyor. Manyetik kilitleme noktası ile takıp çıkarmak artık çok kolay. Bu cihazın toplamda 4 adet rengi bulunmakla birlikte bu renkler; beyaz, siyah, kırmızı, yeşildir. İncelemede ekibi olarak beyaz ve kırmızıdan yana olduğumuzu belirtelim. Cihazın üzerinde konumlandırılan bellek yuvası ile buraya sim kartı takmanız mümkündür. Hafıza kartı olarak geçmeyen fakat bir harici bellek slotu yer almaktadır buraya ise maksimumum 8GB TF‘ye kadar takabilirsiniz.

K8 Smart Watch incelemedeCihazın özellikleri arasında bluetooth bağladığınızda birden çok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi arama ve cevaplama üzerinedir. Bazen cep telefonunuzu çıkaramazsınız acil işinizi olur veya konumunuz, pozisyonunuz buna elverişli değildir. Kolayca buradan arama cevaplayabilir ya da siz aramayı gerçekleştirebilirsiniz. Yine K8 ürününde arama hatırlatmayı ekleyebileceğiniz gibi mesaj hatırlatmayı da kullanabilirsiniz. Mesaj gönderme özelliği de bulunmaktadır fakat biz tercih etmiyoruz zor durumda kalmadıkça.

K8 Smart Watch inceleme

Spor yapmayı seven kullanıcılar gibi sağlığını düşünen kullanıcılar da bu gibi akıllı saatleri tercih etmektedir. Bu cihazın bir başka özelliği olan adım sayar ve uyku izleyen sistemi ile size en doğru bilgiyi yansıtmasa da doğruya en yakın bilgiyi bizlere vermektedir. Telefonunuzu bulamazsanız eğer bunun için de düşünülmüş bir teknoloji vardır. Alarm, Hesap Makinesi, Takvim, Uçuş modu, GMT, Kronometre, video, Ses kaydedici, hava beklentisi gibi özellikler yer alırken oldukça kullanışlı bir ürün olduğunu görmekteyiz. Yaklaşık 100 saat dayanabilen pil süresi bulunmaktadır. Gövdesinin paslanmaz çelik olması dayanıklılığın sağlam olduğuna dair bilgi veriyor. Android ve iOS sistemi kullanan cihazlarda uyumlu olarak çalışır.

K

K8 Smarth Watch Fiyatı

Genel olarak değerlendirdiğimizde bu kadar fonksiyonlu bir ürünün bu fiyatta olması gerçekten büyük avantajdır. Sağlığınız hakkında size bilgi vermesinin yanında telefonda yapabileceğiniz neredeyse her şeyi bu cihazda yapabilmeniz mevcuttur. Kullanımı kolay ve dayanıklı yapısıyla adeta kullanıcıya güven veriyor. Akıllı saat almak isteyenler için marka takıntınız yoksa eğer bu ürün tam size göre.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo