Kafa Topu 2 İnceleme

Sadece Türkiye değil dünya genelinde adından sıkça söz ettiren 2014 yılında ilk sürümü çıkan Kafa Topu güzel bir ivme yakalayarak devam etti. Yerli bir firmanın uygulamada bu kadar ilerlediğini görmek gurur verici diyebiliriz. Şimdi de başarılarının devamını getiren bir uygulamayla geri döndüler. Bir çok kullanıcı Kafa Topu 2‘nin ne zaman çıkacağı hakkında merak içindeydiler. Ne zaman çıkacak ve ne gibi yenilikler, değişikler bizleri bekleyecek gibi sorular akıllara kazınmıştı. İlk sürümünde 40 milyon gibi efsanevi bir rakama ulaşmayı başaran merkezi İzmir’de olan İzmo Bilişim, bu sene ikinci sürümünü yayınlamasıyla oldukça ravet gördüğü ortada.

Kafa Topu 2
Kafa Topu 2
image
Kafa Topu 2
Kafa Topu 2
image

Aslında bu uygulama her canımızın sıkıldığında elimize telefonu alıp sosyal medyada dolaşmanın önüne geçiyor.Hatta işiniz olduğu zamanlarda bile ara verip Kafa Topu 2’yi oynayanlar var. Eğlence kısmında oldukça yenilikler ekleyen İzmo Bilişim bu oyunda en iyi olanın en güçlü özelliklere sahip olanın kazanmasını amaçlamış. Böylelikle başından kalkamayacağınız oldukça sürükleyici bir oyun olan Kafa Topu 2’de başarıdan başarıya koşabilirsiniz.

Dünya Kupası‘nın başlamasıyla seyirciler ekranlara akın etti adeta. Bunun bilincinde olan şirket Kafa Topu 2’nin dünya kupası zamanlarında bu uygulamanın en üst sıralara çıkmasını beklemektedir. Futbol severler için ayrı bir heyecan olan bu uygulama milyonlarca gerçek oyuncuya karşı oynamanıza olanak sağlıyor. Karakter ve yetenek en önemli detaylardır. Yeteneklerinizi geliştirdiğinizde gücünüz artmakta ve maçlarda galip gelme ihtimaliniz yükselmektedir fakat bu oyun sadece kahramanınızı geliştirmekle bitmez %50’si sizin kendi becerilerinizdir. Tabii ki bu da nasıl gelişir derseniz oynadıkça, pratik yaptıkça gelişeceğine eminiz.

K

Oynanışı Nasıl?

Bu uygulamayı internetsiz aktif bir şekilde kullanamıyorsunuz. Çok fazla internet yemeyen bu oyun internet üzerinden bir çok kullanıcıyla oynanabilir şekilde tasarlanmıştır. Her oyuncu farklı karaktere sahip oluyor güçleri yetenekleri bu kriterler maçın sonucunu belirlemekte. Belli özellikler bulunmakta bunlar ise ofansif ve defansif olarak ikiye ayrılan 18 farklı güçten oluşuyor. Bu güçleri karakterinize aldığınızda kritik zamanlarda maçın sonucunu belirleyecek hamleler yapabilirsiniz. Kart paketlerini açtıkça yeni özellikler veya aksesuarlar gücünüze güç katıyor. Ayrıca Facebook uygulamasını bağladığınızda arkadaşlarınızı ekleyebilir keyifli maçlar yapabilirsiniz. Bu arada kısa bir detay ekleyelim Kafa Topu 2‘yi oynamak ücretsizdir ayrıca Android ve iOS ile uyumludur.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo