Kingston 8 GB HyperX Fury Black DDR4 Ram İnceleme

3
Genel puanı:
Fiyat Düştüğünde Bilgilendir
×
Fiyat düştüğünde bana haber ver
Ürün için Uyarı Ayarla: Vatan Bilgisayar - 374.00 TL

Bu incelememizde oyuncular için ürettiği aksesuarlar ve donanım parçaları ile dikkat çeken Kingston firmasının HyperX Fury Black DDR4 Ram modelini inceliyoruz. Gelin bu performans canavarı olarak nitelendirebileceğimiz ram’e yakından bakalım.

Giriş seviyesindeki kullanıcılara hitap eden ve performansı ile göz dolduran Kingston 8GB HyperX Fury Black DDR4 Ram tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekiyor. En yeni özellikleri içinde barındıran bu ram’in tasarımını ve teknik özelliklerine gelin yakından bakalım.

 

T

Kingston 8 GB HyperX Fury Black DDR4 Tasarımı

Tasarım konusunda sade bir tasarıma sahip olan Kingston 8GB HyperX Fury Black DDR4 Ram’de ağırlıklı olarak siyah ve beyaz renkler kullanılmış. Ram’imizin sol ön tarafında Fury yazısı sağ tarafında ise Hyperx yazısı ve sağ üst tarafında ise DDR4 yazısı bulunmakta. Arka tarafında herhangi bir yazı bulunmayan ürünün alt tarafında ise giriş bölümü bulunmakta. Üst tarafındaki ön ve arka soğutma bloklarının belirli bir bölümü tasarım amaçlı delikli yapılmış.

T

Kingston 8 GB HyperX Fury Black DDR4 Teknik Özellikleri

Kingston 8GB HyperX Fury Black DDR4 modelinin adından da anlaşılacağı üzere DDR4 destekli. 2666 MHz bellek hızına sahip olan ürünümüzün CL16 gecikme süresi bulunmakta. Maksimum ulaşabildiği hız ise 3466 MHz’dir. Düşük profilli ısı dağıtıcısı ile ısınmadan serin bir şekilde çalışmakta. DDR4’ün standartı olan düşük 1.2 voltaj ramlerin soğuk ve etkili çalışmasını sağlar. Hız aşırtma konusunda sorun çıkartmayan modelin BIOS’ta manuel olarak zamanlama ayarları yapmaya gerek kalmadan Intel XMP ile kolaylıkla hız aşırtma yapmanızı sağlar.

FG

Kingston 8 GB HyperX Fury Black DDR4 Fiyat Ve Görüşler

Özet geçecek olursak Kingston 8GB HyperX Fury Black DDR4 Ram yenilikçi özellikleri ve tasarımı ile kasanızda şık bir görüntü yapıyor. Özellikle hız aşırtma konusunda Intel XMP sayesinde BIOS ile uğraşmadan rahatlıkla hızları arttırabiliyorsunuz. Sonuç olarak fiyat performans ürünü olan alınabilecek bir ürün.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo