Lenovo P8 (TAB3 8 Plus) İnceleme

6
6 Toplam Puan

238.22 TL 1,307.00 TL

En uygun satıcı: gearbest.comgearbest.com
EN İYİ FİYAT
Lenovo P8 (TAB3 8 Plus) İnceleme
Lenovo P8 (TAB3 8 Plus) İnceleme
238.22 TL 1,307.00 TL
  • 4 ekran modu
  • Uygun fiyat
  • Güçlü performans
  • Kaliteli kamera

Bu incelememizde Lenovo P8 (TAB3 8 Plus) modelini tasarım, teknik özellikler, artılar ve eksileri, fiyatı vb. detayları gözden geçirip oldukça ilgi gören ürüne yakından bakacağız.

Lenovo’nun son dönem ürünlerinin birçok kısmını oluşturan tabletler performans açısından kullanıcının isteklerine uygun bir biçimde tasarlanmış olup en çok satın alınanlar listesinde isminin tablet kategorisinde var olması büyük başarı. Lenovo P8 (TAB3 8 Plus) tabletinin detaylarına bakmadan önce geniş bir inceleme yaparsak ince, şık ve sade tasarımı oldukça güzel tasarlandığını belirtelim. Tabletlerin kullanımda en büyük avantajlarından bir tanesi bahsettiğimiz gibi ince yani taşınabilir olmasıdır onun haricinde hızlı geri tepki verebilirler ve bunun birden fazla olumlu özellikleri yer almaktadır.

Lenovo P8 TAB3 8 Plus

L

Lenovo P8 Tasarım

Lenovo P8 (TAB3 8 Plus) modelinin tasarım detaylarına değinmeden önce hızlıca kutu açılımında bizleri neler karşılayacak göz atalım. Kutu tasarımı oldukça renkli yapılandırılmış olup ön yüzünde model numarası belirtilmiştir. Eğer bu cihaz ile ilgili bilgi almak isterseniz arka kısmında yer alan kutucuktan öğrenebilirsiniz. İçindekiler kısmında ilk olarak tabletimiz ardından güç bağlantı aygıtı ve usb kablosu yer almaktadır. Cihazda ses açma ve kapama, şarj bağlantı yeri, sim kart girişi, mikrofon ve sd kart bağlantısı yer almaktadır. Önde ve arkada bulunmak üzere iki adet kamera konumlandırılmıştır. Tek elle kullanılabilirlik esas alınan bu cihazın ekranı 1920×1200 piksel çözünürlüğündedir. 8 inç boyutunda olan bu ekran oldukça büyük olup keyifli videolar izlemenize olanak sağlar.

Lenovo P8 TAB3 8 Plus

L

Lenovo P8 Teknik Özellikleri

Masaüstü bilgisayarlarda işlemcinin donanımlı oluşu onu hızlı yapan etkenlerdendir fakat tabletlerde cihazı yoran uygulamalar olmadığı için daha hızlı ve daha seri bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Lenovo P8 (TAB3 8 Plus) tabletimizde 3 GB RAM ve 16 GB depolama alanı bulunmaktadır. Üst seviye grafikli oyunları oynayabilirsiniz ayrıca arkada birden fazla uygulama açıkken yapmak ani geçişler cihazın donmamasını sağlar. İşletim sistemi Android 6.0 desteklemektedir. Bu cihazı güçlü yapan özelliklerden bir tanesi de Qualcomm Snapdragon 625 CPU donanımının yer almasıdır. 8 çekirdek olan bu CPU hızlı ve akıcı bir performans elde etmenizde en büyük etkendir.

L

Lenovo P8 Fiyat ve Sonuç

Fiyat açısından diğer tabletlere oranla daha fazla özelliği bulundurmaktadır. Bu fiyat sekmentinde alınabilecek en üst seviye cihazlardan bir tanesi olan Lenovo P8 (TAB3 8 Plus)’ın avantajlı yönlerinden bahsedelim. Eğlence modunun yanı sıra okuma modu, çocuk modu yada standart modlarda duruma göre değişiklik yapabileceksiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo