MHRS Mobil Randevu İnceleme

Bu incelememizde herkesin merakla beklediği MHRS Mobil Randevu uygulamasına yakından bakıyoruz. MHRS Mobil Randevu uygulamasının nasıl kullanılacağını, amaçlarını ve daha fazlası inceleme yazımızda.

M

MHRS Mobil Randevu İnceleme

Günümüzde birçok insan hastanelere gitmeden önce artık arayarak randevu alabiliyor. Tabii ki iletişim kurmak istemeyenler bu durumdan rahatsız olmakta. Bunun için internet üzerinden randevu alma sistemi başlamıştır. Bu sistemi daha da kolaylaştırmak bütün insanları düşünerek elinin altında kolayca randevu alabilmelerini sağlamak için mobil randevu uygulamasını telefonunuzun marketine yerleştirdiler.

MHRS Mobil
MHRS Mobil
image
MHRS Mobil
MHRS Mobil
image

İnsanlar internete girmeleri için bilgisayar kullanmaları gerekmektedir, bu işlem telefonun internetinden de olabilir fakat zor bir şekilde tamamlanıyor. Böyle bir uygulamanın yapılması insanlar için büyük avantaj olup kullanışı da oldukça kolaydır.

MHRS Mobil Randevu incelemede

5.000.000’dan fazla indirmeye ulaşan bu uygulama oldukça ravet gördü diyebiliriz. İnsanların kolayca indirip kurmaları ve hemen kolayca randevu almalarını sağlıyor. Nasıl kullanacağınızdan bahsedecek olursak ilk olarak uygulamayı açtığınızda önceden kayıt olmamışsanız eğer sizi bu sisteme kayıt ederek başlıyor. Kimlik numaranız, adınız, soyadınız gibi temel bilgilerinizi doldurduktan sonra sisteme giriş yapıyorsunuz. Eğer önceden kayıt olmuşsanız da kimlik numaranızı ve şifrenizi başlangıç ekranındaki yerlere yazarak giriş yapabilirsiniz.

MHRS Mobil Randevu review

Birçok kullanıcı parolasını unutmaktadır. Şifrenizi aklınızda tutmaya özen gösterin veya bir yere yazın kesinlikle. Eğer şifrenizi unutursanız giriş ekranındaki TC kimlik numarası yazan yerin aşağısında bulunan parolamı unuttum kısmına tıklayarak gerekli talimatları yerine getirip parolanızı yenileyebilirsiniz. TC ve şifrenizi girdikten sonra randevu alma bölümü geliyor burada isterseniz aile hekimi isterseniz de hastanelerden randevu almayı seçebilirsiniz size kalmış. Hastanelerden randevu almayı seçtiğinizde il, ilçe, hastane, semt polikliniği, klinik ve klinik yerlerini doldurup sonrasında doktorunuzu seçebilirsiniz.

MHRS Mobil Randevu inceleme

Eğer önceden randevu almışsanız ve bilgileri unutmuş iseniz randevu geçmişinden bakabilirsiniz. Tabii ki iptal etmek isteyeceksinizdir burada önceden almış olduğunuz randevu gözükecek bunu işaretleyerek iptalde edebilirsiniz. Bu uygulamayı Google Play üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kullanabileceğiniz gibi hastalığınız neyse ona göre randevu alabileceksiniz. Dahiliyeden ağız diş hastalıklarına kadar bir çok alanda doktorlar seçebilir ve randevu gününü size uygun bir şekilde işaretleyebilirsiniz.

MHRS Mobil

M

MHRS Mobil Randevu Sonuç

Genel olarak değerlendirecek olursak bu uygulama TC Sağlık Bakanlığı tarafından kontrol ediliyor ve kayıtlı bilgileriniz tamamen güvende kalıyor bu durumdan şüpheniz olmasın. Gün geçtikçe bu uygulama yenileniyor ve insan yaşamını kolaylaştırması adına çeşitli güncellemeler alıyor. Hastanelerde sıra beklemeden yada telefonda derdinizi anlatmadan kolayca sıra alabileceğiniz gibi ücretsiz olması da oldukça önemlidir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo