NO.1 F6 Akıllı Saat İncelemesi

18
7 Toplam Puan

140.00 TL

En uygun satıcı: gearbest.comgearbest.com
EN İYİ FİYAT
NO.1 F6 Akıllı Saat İncelemesi
NO.1 F6 Akıllı Saat İncelemesi
140.00 TL
  • Oldukça Hafif
  • Çok özellikli
  • OLED ekran
  • Şarz sıkıntısı yok

Bu incelememizde NO.1 F6 modelini tasarım, teknik özellikler, artılar ve eksileri, fiyatı vb. detayları gözden geçirip oldukça ilgi gören akıllı saate yakından bakacağız.

Teknolojinin hızla yayılmasıyla çeşitli markalar kendini öne çıkarmaya başladı. Hep daha farklı ve daha iyilerini oluşturma düşüncesi ile hayatımıza birçok yenilik girdi diyebiliriz. Akıllı saatlerin hayatımıza girişi oldukça hızlı oldu ve hala da yayılmaya devam ediyor. İnsanların yaşamını kolaylaştırması diğer saatlere nazaran bilgi vermesi ve bir çok işlemi telefona ulaşmadan yapabilmesiyle kullanıcıların tercihi haline geldi. Bizde sizlere son yıllarda firma olarak kendinden çok söz ettiren NO.1 F6 ürününü sizlere tanıtacağız.

T

Tasarım

Akıllı saatin tasarımına geçmeden önce sizlere bu ürünün satın alımı yapıldığında içinden neler çıktığını birlikte inceleyelim. Kutunun içinde bulunan strafor köpükleri sayesinde ürün içinde herhangi bir hasar almadan sizlere ulaşıyor. Cihazın kendisi çıkmakta, USB şarz kablosu ve birden fazla dilde bilgi içeren hızlı başlangıç kılavuzu yer almaktadır. Akıllı saatin kutusunun içinden pek fazla ürün çıkmamakla birlikte bir önemli ürün de ekran koruyucudur. Bu ise bizlere cihazla birlikte gelir. NO.1 F6‘nın dizaynına değinecek olursak ekran boyutu 0.96 inç değerindedir. Bir akıllı saate göre oldukça makul yapıda olan bu cihazda OLED ekran kullanılmıştır. Boyutu 23,00 x 5,30 x 2,00 cm genişliğindedir ağırlığı ise 0,0376 kg olmasıyla kolunuzda herhangi bir ağrı oluşturmaz. Renk olarak siyah ve gümüş seçenekleri bulunmaktadır. Görünümü eski Casio saatlerine benzese de biraz daha tasarım yönüne ağırlık verilebilirdi.

T

Teknik Özellikleri

NO.1 F6’nın teknik donanımına değinecek olursak işlemcisiyle başlayalım. Bu cihazda kullanılan işlemci Nordic NRF51822 sürümü tercih edilmiş olup dahili depolaması ise 256 KB değerindedir. Bu akıllı saatte kablosuz internet ve USB yuvası bulunmamaktadır. Fakat Bluetooth destekliyor ayrıca sürümünü merak edenler için V4.0 olarak kullanıcılara sunuluyor. En önemli özelliklerden bir tanesi de pil kapasitesidir. 350 mAh ile yaklaşık 50 güne kadar kesintisiz kullanım sağlıyor. Detaylarından bir diğeri ise su geçirmez özelliğidir.

NO.1 F6 Akıllı Saat inceleme

IP68 ile tam 50 metreye kadar su geçirmeme özelliği ile diğer akıllı saatlere nazaran daha iyi bir performans sağlıyor. Sağlık açısından bilgiler edinmenize olanak sağlayan NO.1 F6 adım sayar ve kalp atış hızınızı ölçüyor. Sadece bunlar değil uyku izleme, alarm, çağrı uyarısı, dinamik kalp atış hızı izleme, kalp atışınızın tüm gün izleme, uzaktan kamera, sosyal uygulama bildirimleri, çağrı ve mesaj bildirimleri ve çoklu spor modlarıyla oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Hangi işletim sistemlerine göre yapıldı diye soracak olursanız sadece Android ve iOS‘lar için yazılımı bulunmaktadır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo