PUBG Mobile İnceleme

PUBG Mobile İnceleme
Beğeni Sayısı+4
Beğeni Sayısı+4

Bu incelememizde herkesin merakla beklediği Unreal Games firmasının PUBG Mobile oyununa yakından bakıyoruz. PUBG Mobile oyununun taktikleri, sistem gereksinimleri, fiyatı ve daha fazlası inceleme yazımızda.

P

PUBG Mobile İnceleme Ve Oynayış

PUBG çıktığından beri insanlar bilgisayarları üzerinden oynamaya devam ettiler. Fakat günümüzde kurdan da etkilenen birçok oyuncu olduğu gibi bilgisayarlarının tam zamanlı akıcı bir şekilde oynatmama sorunu vardır. Ne kadar bu hala oyun optimizasyon sorunu geçirse de bilgisayarınızın iyi olması bu durumdan en az etkilenmesine sebep olacaktır.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
image
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
image

Hâl böyle olunca firma bunun mobil versiyonunu geliştirmek istedi. Telefonda olsa bile grafikleri neredeyse bire bir olduğu için her telefon akıcı oynatamazdı fakat bilgisayara göre daha fazla kullanıcı oyunu oynamaya başladı çünkü elinin altında kolayca bulunuyordu.

pubg mobile inceleme

Oyunun mekaniği aynı fakat bilmeyenler için anlatalım istedik. Oyunun amacı ilk olarak doğduğunuzda loot adı verilen envanter toplamaktadır. Bu envanterleri topladığınızda ölme riskiniz daha az olacak fakat tamamen donanmış olsanız bile bir oyuncu pusup sizi öldürebilir bunu unutmayın. Oyunda seviye şeklinde ekipmanlar bulunuyor. Bunlara örnek verecek olursak seviye 1, 2, 3 yelek gibi veya seviye 1, 2, 3 kask gibi level sistemi mevcut. Bu kademelerden anlayacağınız gibi 3. seviye ekipman ile kuşanmış iseniz biraz daha kendinizi güvenceye almış olarak kabul edebilirsiniz.

pubg mobile

Oyun sürekli daralmaktadır ve bu daralmanın yanı sıra bazı kırmızı olarak belirtilen yerlere rastgele bombalar atılıyor. Haritanızı açarak bunlara bakabilir ya da mini haritadan hızlıca bakıp ona göre hareket edebilirsiniz. Bu daralma süresinde oyuncular birbirlerini etkisiz hale getirerek sona doğru yaklaşır. 1. olana oyunda daha fazla para gelir ve rütbe atlamaya hak kazanır. Oyunda dereceli sistemi bulunuyor bronz, gümüş, altın, taç gibi dereceler bulunmaktadır. Tabii ki level atladıkça karşınıza çıkan oyuncular da daha başarılı olacaktır.

pubg mobile inceleme

Birçok oyuncu PUGB Mobile fps artırma konusunu konuşur olmuş. Bu incelememizde hızlıca bunu nasıl başarabilirsiniz değinelim. İlk olarak oyun içine geçmeden önce eğer android kullanıcısıysanız Power Battery adlı uygulamayı indirin Google Play‘de ücretsiz olarak bulunmaktadır. Bu uygulama hem cihazınızın ısındığında soğumasını sağlıyorken hemde oyuna giriş yapmadan önce bu uygulama sayesinde arkada çalışan bilmediğiniz bütün program ve uygulamaları devre dışı bırakmaktadır. Böylece oyunda fps daha da artacak ve İnternet sorununuz oluşmayacaktır. İkinci adım ise oyun içinde bütün grafik ayarlarınızı en düşüğe almalısınız merak etmeyin her şey görünüyor ve çoğu oyuncu da böyle oynamaktadır. Ayrıca silah üzerindeki kaplamaları uçak üzerindeki kaplamaları kapatırsanız ayarlardan daha fazla fps alabilirsiniz.

mobile pubg incelemede

M

PUBG Mobile Fiyat ve Sonuç

Oyun içinde genel olarak değerlendirecek olursak her ay güncellenen bir sistem bulunuyor ücretsiz olmasının yanında ayrıca kasa sistemi de yer alıyor. Tek tip kasa değil birçok farklı kasalar yer almaktadır. Eğer oyuna para yüklerseniz sürekli yenilenen onlarca kostüme ya da arabaya yada paraşüt rengine kadar sahip olabilirsiniz. Görünüş açısından hoş durmasıyla beraber arkadaşlarınıza da hava atabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo