Quantum ADG679.090 İnceleme

Beğeni Sayısı+12

519.00 TL 798.00 TL

En uygun satıcı: n11.comn11.com
EN İYİ FİYAT
Fiyat Düştüğünde Bilgilendir
×
Fiyat düştüğünde bana haber ver
Ürün için Uyarı Ayarla: N11 - 519.00 TL

Bu incelememizde Quantum’un yeni modellerinden biri olan Quantum ADG679.090 modeline yakından bakıyoruz. ADG679.090 modelinin tasarımı, genel özellikleri, fiyatı ve daha fazlası inceleme yazımızda.

Günümüzde çoğu kullanıcının beğenerek aldığı saat firmalarından Quantum, gün geçtikçe yeni modeller çıkarmaya devam ediyor. Yeni farklı tasarımları ile ilgi çekiyor. Bay ve bayan olmak üzere çeşitli tarzda saat modelleri bulunan Quantum’un bu incelememizde adg679.090 modelinin detaylarına bakıyoruz. Sade ve şık tasarımı ile gerçekten muhteşem bir erkek saat modeli çıkarmış durumda Quantum. Türkiye’de şuan piyasada pek fazla bulunmayan saat modellerinden biri, fakat yakında çoğu saat bayilerinde aktif olarak satışa sunulacaktır. Quantum saatlerin Türkiye distribütörü ise Arıkan Saat. Ürünü satın alırken garanti belgesi olmasına dikkat edin. Genellikle tüm saat modelleri 2 yıl garantilidir.

quantum

Q

Quantum ADG679.090 Erkek Kol Saati Tasarımı

Quantum ADG679.090 modeli tasarımı ile erkekler için vazgeçilmez bir tasarıma sahip. Tam mat siyah değil fakat parlak siyah rengi ile spor saat sevenler için güzel bir tercih olacaktır. Bilinen 47 mm kasa çapı ile saatimiz pek fazla büyük değil ideal boyutlarda. Kasa rengi gibi kadran rengide aynı şekilde siyah renk bulunuyor. Şık siyah çelik kordonu ve kadran kenarında bulunan Tachymeter ile tasarımı bir hayli güzel. Ayrıca kadranında takvim ve kronometre özelliği bulunmaktadır. Saatimizin siyah dışında mavi ve beyaz seçenekleri var.

arıkan-saat

Q

Quantum ADG679.090 Erkek Kol Saati Teknik Özellikleri

ADG679.090 modeli paslanmaz çelik ve sert kristal cam yapısı sayesinde  oldukça dayanıklıdır. 50 m ibaresi bulunan Quantum saatimizde el yüz yıkamaları dışında saati dikkatle kullanmanız gerekmektedir su geçirebilir. Kronometre ve takvim özelliği bulunuyor. Ayrıca antirefle kaplama sayesinde saatin camı yansımaları azaltıyor.

Q

Quantum ADG679.090 Fiyat Ve Yorumlama

Son olarak Quantum’un ADG679.090 model saatinin tasarım açısından oldukça güzel bir saat olup erkek kullanıcılarımızın beğeneceğini umuyoruz. Quantum modelleri arasında farklı bir tasarıma sahip saat. Etiket fiyatı 798 TL olup indirimle şuan en düşük 519 TL gibi bir fiyatı bulunan modeli kaçırmayın. Diğer saat incelemelerimiz için sitemize göz atabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo