Sahibinden İnceleme

S

Sahibinden.com Nedir?

Sahibinden.com e-ticaret hayatına bomba gibi merhaba demiş projelerden biridir. Bu yönü ile bakıldığında değişen kullanıcı ihtiyaçlarına cevap vermek için önce mobil arayüze adapte olan ardından da Android arayüzü ve iOS arayüze ile platformlara geçiş yapan uygulama şuan tüm sistemlere ek olarak Windows 10 uygulamalarında da yer almaktadır. Bir ilan alışveriş sitesi olan sahibinden.com alan adının yaygınlaşması sonucu ortaya çıkan bir adrestir. Sistem kullanıcılara mağaza açmadan ürünlerini satma ayrıcalığı sunar. Ürünlerin satışından bir pay talep edilmemektedir. Yani herkes sıfır ya da ikinci el ürünlerini uygulamaya yükleyerek satış için bir aylık ücretsiz yayınlama hakkı elde eder. Sanal mağaza açmak isteyeler için olanaklar sunan sistem içinde akla gelebilecek her türlü ikinci el ya da sıfır ürünün satılmasına ve ek olarak dileyenlerin hizmet satması da sistemde mümkündür. Yani sahibinden.com adresinde size en iyi fiyatı verecek boya ve badanacıyı bulmanız mümkün olacaktır.

Sahibinden
Sahibinden
image
Sahibinden
Sahibinden
image

Kategoriler çok fazla olup alışveriş olanağı sunan sistem otomobil satışlarının sıfır ve ikinci el olarak hem galericiler hem de sahibinden satışlar ile olanak bulduğu bir platformdur. Ayrıca emlak bölümüne de yer veren sistem dileyen kullanıcıların ev, arsa gibi taşınamaz ürünleri satmasına ya da kiralamasına olanak sağlayan ilanları bu platformda bulabilir. Bu yönü ile bakıldığında tüm Türkiye’den ilanların bir araya geldiği nokta olan sitede inanılmaz sayıda ilandan söz etmek mümkün olmaktadır.

S

Sahibinden.com Nasıl Yüklenir?

Sahibinden.com kullanmış olduğunuz telefonun işletim sistemine bağlı olarak uygulama mağazasından edinebileceğiniz uygulama indirdikten sonra otomatik olarak yüklenecektir. Fakat ilan verme ve ilan arama seçenekleri manuel gerçekleşmektedir. İlan vermek için uygulama içinde yer alan yönerge sizi yönlendirecektir. Fakat önceden site üzerinden üye olup giriş yapmanız gerekiyor.

S

Sahibinden.com Özellikleri

  • Sahibinden.com tamamen içimizden yani yerli fikirler ile oluşturulan bir platform olması ve Türk insanının ihtiyaçları ile birebir uyuşmaktadır.
  • Söz konusu uygulamayı kullanarak istediğiniz bir ürüne ait onlarca kategori içinden doğru kategoriyi seçip satmak için ya da almak için filtreleme uygulayabilirsiniz.
  • Get, yani güvenli ticaret ilanları özelliği bulunan ürünlerden aynı büyük e-ticaret sitelerinde olduğu gibi kargo ile ödeme olanağı sunan ya da kredi kartı ile ödeme seçeneği olan ürünleri satın almanız mümkün olmakta.
  • Ayrıca get ilanlar açarak insanlarla pazarlıklar yapmadan ürünlerinizi satabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede ödeme sorunu hem alıcı hem de satıcı için ortadan kalkmaktadır.
  • Uygulama size öneriler sunmaktadır. Bu sayede uygulama arama seçeneğine bir kelime yazarken kelimenin otomatik tamamlanması sağlanacaktır. Ayrıca aradığınız ürünler ile ilgili benzer fiyatlar ve modeller de sizlere sunulmaktadır.
  • Emlak ilanları uygulama içinde yer alan ilanlar olduğu için özellikle yer belirten konum sunan ilanlar uygulamada dikkat çekiyor. Aradığınız ya da size en yakın emlak ilanına konum tespiti ile ulaşmanız mümkün.
  • İlanları mobil uygulama ile en küçük detaylara kadar incelemeniz mümkün. Ayrıca telefon numarası bulunan ilanları uygulama üzerinden tek dokunuş ile aramanız mümkün olmaktadır.
  • Eğer takip ettiğiniz ve sizin için o an pahalı gelen bir ürün söz konusu ise favorilere ekleyebilir ve ilanın geniş bir zamanda çok daha iyi incelenmesini ya da değişen fiyatlarda size uygun bir anda teklif yapmayı sağlayabilirsiniz.
  • Eğer bir ilanı anlık olarak paylaşmak isterseniz sosyal medya adreslerinizde anlık olarak paylaşmanız için olanak sağlanmaktadır.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo