Yaptığı kaliteli teknolojik ürünlerle dikkatleri üzerine çeken Güney Kore firması Samsung, bu sefer karşımıza Samsung 256GB 860 Pro Sata 3.0 SSD ile karşımızda. Samsung’un performans canavarı SSD’sine daha yakından bakalım.

Sistemimizi daha hızlı ve performanslı olması için kullandığımız SSD’ler orta ve üst düzey sistemlerin vazgeçilmezi oluyor. İşte bu noktada ise önemli olan doğru SSD’yi seçmek. Bizlerde bugün sizler için  Samsung 256GB 860 Pro Sata 3.0 SSD‘yi seçtik. Gelin bu SSD’nin tasarımına ve özelliklerine bakalım.

S

Samsung 256GB 860 Pro Sata 3.0 Tasarımı

Tasarım konusunda sade ve şık bir tasarıma sahip olan SSD’imizde kırmızı ve siyah renk kullanılmış. Üstünde Samsung ve SSD’nin açılımı olan (Solid State Drive) yazısı bulunmakta. SSD’imizin yan tarafında ise Sata 3.0 portu bulunmakta. Arka tarafında ise teknik bilgileri yazmakta.

Samsung 256GB 860 Pro Sata 3.0 SSD

S

Samsung 256GB 860 Pro Sata 3.0 Teknik Özellikleri

Samsung 256GB 860 Pro Sata 3.0 SSD’imiz dayanıklılığı ve performansı ile öne çıkıyor. 2.5 inch büyüklüğü ile fazla yer kaplamıyor. İçerisinde en yeni ve güncel V-NAND teknolojisi bulunmakta. Oyunculara, BT çalışanlarının, üst düzey bilgisayar kullanıcılarının ve iş istasyonlarının ağır işlerini rahatlıkla karşılayabilme kapasitesine sahip. Samsung 256GB 860 Pro Sata 3.0 SSD’imiz 530 MB/saniye’ye kadar sıralı yazma ve 560 MB/saniye’ye kadar sıralı okuma hızını kullanıcılarına sunmakta. Aynı zamanda 256 GB’lık kapasitesi ile her işi rahatlıkla karşılayabilmekte.

SSD’imiz 8 kata kadar daha yüksek olan TBW ile uygulamalar tarafından kullanılan 4K videoları ve 3D verileri güvenli bir şekilde saklar. Veri güvenliği konusunda tam teşekküllü olan SSD’imiz AES 256 bit donanım tabanlı şifrelemeyi destekler ve TCG Opal ve IEEE 1667 ile uyumludur. Samsung’un. Samsung Magician yazılım sayesinde basit bir kullanıcı arayüzü ile SSD’yi yönetmenizi sağlar. Samsung 860 Pro yazılım güncellemeleri ile performans, kararlılık ve uyumluluk için güncellemeleri otomatik olarak yükler.

FG

Fiyat Ve Görüşler

Gayet performanslı ve üst düzey özellikleri kullanıcılarına sunan Samsung SSD deneyiminde kullanıcılara olumlu bir kullanış sağlıyor. Samsung Magician yazılımı ile SSD’nin kontrol edilebilmesi ve kendini güncel tutması ise diğer bir artı yön. Kullanıcıların verilerinin güvenli şekilde şifreleme ile korunması ise bu SSD’nin kendini diğer SSD’lerden ayıran bir diğer özelliği. Kısacası performans canavarı olan Samsung 256GB 860 Pro Sata 3.0 SSD alınabilecek bir SSD.

Yorumlarınızı görmekten mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede