Satellite Director İnceleme

Satellite Director Google Play Store içinde yer alan en önemli ve en çok yarar sağlayan uygulamaların başında yer alıyor. Çünkü uygulama gerçekten fiziki bir ihtiyaca çözüm üreten önemli bir yapıya sahip. Özellikle televizyon yayınlarının sık sık değiştiği ülkemiz düşünüldüğünde yeni frekansları ve güncel uydu bilgilerine ulaşmak oldukça zor. Özellikle birde söz konusu olan uydunun direkt kurulumu olduğunda işler hepten karışmış oluyor.

S

Satellite Director Nedir?

Satellite Director uydu kurulumu için ortaya çıkmış bir fikir. Bu uygulama sayesinde o an bulunduğunuz yerde yer alan uydu frekanslarına bakabilir ve söz konusu frekansları kullanarak uydu kurulumuna profesyonel yardım almadan başlayabilirsiniz. Profesyonel kurulum firmalarının pahalı cihazları ile aynı işi yapan uygulama sadece basit bir Android telefon ile çok daha iyi performanslar vermesi nedeni ile son derece büyük önem kazanmış durumda.

Satellite Director
Satellite Director
image

Uygulama boyutu son derece küçük android versiyonunuz göz önünde bulundurularak 20 ila 40 mb boyutlarında hazırlanmış size özel versiyonunu bulmanız mümkün. Bu sayede telefonunuza kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.

S

Satellite Director Ne İşe Yarar?

Satellite Director çanak anten kurulumu yaparken nokta atışı ile antenin hangi pozisyonda durması gerektiğini size gösteren bir uygulamadır. Yani yararlılığını yayın gönderim noktasının tespiti için özetlemek mümkün olmaktadır. Uygulama çalışma prensipleri için öncelikle yayın alması beklenen antenin televizyon ve uydu bağlantıları kablolar ile gerçekleştirmek gerekmektedir.

S

Satellite Director Nasıl Kullanılır?

  • Satellite Director uygulama tamamen İngilizce olarak hazırlanmış.
  • Fakat yönerge İngilizce kullanıldığı için aradığınız menüler arasında kolaylıkla hareket etmeniz ve kullanımı çözmeniz mümkün.
  • Öncelikli olarak yer tespit özelliğini ve navigasyon özelliğinizin aktif olması gerektiğini hatırlatan uygulama bu sayede yerel verilere ulaşıyor.
  • Daha sonrasında dünya üzerinde yer alan tüm uydu verilerinin yer aldığı veritabanı üzerinden sizin ihtiyaç duyduğunuz yayınları ve önerileri size gösteriyor.
  • Çıkan seçenekler arasında istediğiniz uyduları işaretleyip sırası ile çanak anten pozisyonlarınızı açılan görsel ekranda pusulanın işaretlemiş olduğu yöne çevirerek saniyeler içinde kurulumu tamamlamanız mümkün oluyor.
  • Uygulama ücretsiz olmakla birlikte işini fazlası ile yapan bir yapıya sahip.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo