Seiko SNA637P1 İncelemesi

Beğeni Sayısı+26

846.00 TL 1,100.00 TL

En uygun satıcı: akifsaat.comakifsaat.com
EN İYİ FİYAT

Bu incelememizde Seiko’nun eski bir erkek kol saati olan Seiko SNA637P1 modeline yakından bakıyoruz. SNA63P1 modelinin tasarımı, genel özelikleri, fiyatı ve daha fazlası incelememizde.

Dünyaca ünlü saat markaların en iyilerinden olan Japon şirket Seiko, modeli ne kadar eski olsa bile yıllarca kullanabileceğiniz saat modelleri bulunuyor. Bu incelememizde yıllar geçse bile sıkıntısız kullanabileceğiniz saat modellerinden biri olan Seiko SNA63P1 modeline yakından bakacağız. Şuan Türkiye’de bulunmayan bu modeli sadece Akif Saat sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Saatin stokları sınırlı sayıdadır. Seiko tutkunlarının kaçırmaması gereken bir model.

SNA637P1

S

Seiko SNA637P1 Erkek Kol Saati Tasarımı

Seiko SNA637P1 modelinin klasik bir tasarımı var. 39 mm kasa çapı ve 12 mm kasa kalınlığına sahiptir. Hal böyle olunca saatin ağırlığını hissediyoruz. Gümüş kordona sahip saatimiz dolgu çeliktir. Modelin kadran rengi mavi olup içinde takvim, alarm ve çift saat olması ayrıca güzel. SNA637P1 model saat Seiko’nun eski modellerinden biridir. Ömürlük saat olarak tabir edilen modellerden biri olduğu açıkça ortada gözüküyor. Saatin camı sert kristaldir ve kolay kolay çarpma ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bütün saatlerde olduğu gibi pili 1.5 veya 2 yıl arası gitmektedir.

SNA637P1

Tasarım açısından şekil ve kadran yapısı göz önüne alındığında daha klasik bir saat olduğu için çoğunlukla genç arkadaşlarımız tarafından pek hoş karşılanmamaktadır. Klasik saat sevenler ve Seiko saat tutkunları için vazgeçilmez olacaktır. Ayrıca saatin kadran rengi beyaz olan modeli de bulunmaktadır. Sağ üst ve alt tarafında kronometre ayar butonları, arasında ise analog saat ve takvim ayarlama butonu bulunmaktadır.

S

Seiko SNA637P1 Erkek Kol Saati Teknik Özellikleri

Seiko SNA637P1 modelin öncelikle kronometreli bir saat olduğu belirtelim. Çift saat özellik modelimizde takvim ve alarm bulunuyor. Saatin üzerindeki 100m ibaresi ile saatimizin el yüz yıkamaları haricinde denize girseniz bile sıkıntı çıkmayacağı belirtiliyor. Fakat her ne kadar böyle bir ibare bulunsa bile saat ustaları dikkat etmenizde fayda olacağını belirtiyor. Paslanmaz çelik ve sert kristal cam yapısı sayesinde oldukça dayanıklı olduğunu tekrar belirtelim. Üretici firma Seiko olduğu için saati yıllar boyu kullanabileceksiniz.

SNA637P1

S

Seiko SNA637P1 Fiyat Ve Yorumlama

Son olarak Seiko SNA637P1 modeli piyasada bulunmayan bir saattir. Dünya üzerinde bile şuan saatin tekrar üretilmediği ve eski model olduğundan dolayı bulmak çok zordur. Türkiye üzerinde sadece Akif Saat firmasının stoklarında bulunmaktadır. SNA637P1 fiyatı 1100 TL gibi bir fiyattan 660 TL gibi %40 indirim ile hemen satın alabilirsiniz. Diğer saat inceleme yazılarımıza göz atmak için sitemize bakabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo