Snapseed İnceleme

Bu incelememizde herkesin merakla beklediği Snapseed uygulamasına yakından bakıyoruz. Snapseed uygulamasının nasıl kullanılacağını, amaçlarını ve daha fazlası inceleme yazımızda.

S

Snapseed İnceleme

Fotoğraf çekmeyi sevenler için harika bir uygulama ile karşınızdayız. Bu uygulamanın amacı bir fotoğraf yüklediğinizde veya bu uygulama vasıtasıyla fotoğraf çektiğinizde birçok efekt kullanarak profesyonel bir şekilde fotoğraf karelerini istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Kontrasttan tutunda kırpmaya kadar birden çok özelliği bulunan Snapseed günümüzde hızlıca telefonda editleyebileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesi. Sadece Google Play üzerinden değerlendirme yapacak olursak bu platformda 50.000.000’dan fazla indirmeye sahip olup sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir yapıda bizleri karşılamaktadır.

Snapseed
Snapseed
image
Snapseed
Snapseed
image

Snapseed uygulamasının amacından bahsettikten sonra bu uygulamaya nasıl ulaşabileceğinizden söz edelim. Bu uygulamanın kullanımı kolay olmasa da indirmesi oldukça basittir. Bu kalitede bir uygulamanın ücretsiz olması oldukça şaşırtıcı doğrusu. Snapseed’in seviyesindeki uygulamaların çoğu ücretli bir şekilde kullanıcıya sunulmaktadır. Google Play ve Apple Store marketlerinde ücretsiz olarak kolayca bulup indirebilirsiniz. Bu uygulamanın geliştiricisinin Google olması kullanıcıya güven vermektedir ve bu uygulama geçmişte en iyi resim editleme alanında ödül almıştır bunu da söylemeden geçmeyelim.

snapseed inceleme

Dediğimiz gibi bu uygulamanın bünyesinde oldukça fazla özellik bulunmaktadır. Bu efektler seçtiğiniz resmi adeta canlandırıyor. İsterseniz Snapseed‘in sizlere hazır olarak verdiği efektleri tercih edebilir isterseniz de detaylı düzenleme yapabilirsiniz. Dosyaları bu platforma attığınızda gerekli düzenlemeleri yapıp artık kaydedeceksiniz bunları JPEG adı altında çıkartmaktadır. Efektlerin ne işe yaradığını belirtecek olursak ilk olarak yüz güzelleştirmeye değinelim. Bu modda özellikle yüzünüze aydınlık getirmeniz gerek ve bununla beraber cildinizi daha bebeksi hale dönüştürmeniz lazım, tabii ki ne kadar yapacağınızı kendiniz belirleyin.

 

Bir başka özellik ise kullanıcıların sıklıkla kullandığı HDR modudur. Bu özellik sayesinde fotoğraf karelerinizi daha canlı daha güzel bir hale getirmeniz mümkün. Resimlerinize istediğiniz fontta yazılar yazabilirsiniz. Lens bulanıklığı sayesinde yeni nesil telefonlarda yer alan portre modu gibi yapabilirsiniz fotoğraflarınızı. Kendinizi ön plana çıkarır ve arkayı bulanıklaştırır. İsterseniz eskitme yoluyla bir çok resme daha doğal bir bir yapı kazandırabilirsiniz.

snapseed review

S

Snapseed Sonuç

50 milyondan fazla indirmeye sahip olan Snapseed, fotoğraf düzenleme konusunda oldukça başarılı performans sağlıyor diyebiliriz. Ücretsiz bir şekilde kolayca indirebileceğiniz bu programın bünyesinde bulundurduğu birçok efektler sayesinde oldukça güzel fotoğraflar çıkartabilirsiniz. Facebook takipçilerinin yanı sıra instagram takipçilerinin bu uygulamayı sıkça kullandığını belirtelim.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo