Spotify İnceleme

Bu incelememizde herkesin merakla beklediği Spotify uygulamasına yakından bakıyoruz. Spotify uygulamasının nasıl kullanılacağını, amaçlarını ve daha fazlası inceleme yazımızda.

S

Spotify İnceleme

Sadece Türkiye’de değil dünyada en çok indirilen müzik platformu olan Spotify gün geçtikçe yeniliklere ve avantajlara daha da yer vermektedir. Amaçları dünya çapında neredeyse bütün kullanıcılara bu uygulamayı aşılamak ve müzik zevkini paylaşmaktadır. Yazımızda değineceğimiz üzere şarkı ve sanatçı bakımından oldukça bol bir platform olduğunu söylemekte fayda var.

Spotify - Müzik ve Podcast'ler
Spotify - Müzik ve Podcast'ler
image
Spotify - Müzik ve Podcast'ler
Spotify - Müzik ve Podcast'ler
image

Son olarak 10 eylül 2018 tarihinde güncellenen bir uygulama olarak tam 100.000.000‘dan daha fazla indirmeye ulaşmıştır. İnsanların bu uygulamayı tercih etmesindeki asıl sebep yazımızda mevcuttur merak edenler tamamını okuyabilir.

Spotify incelemedeUygulamayı ücretsiz olarak bütün platformlardan indirmeniz mevcuttur bunlar neler derseniz; Mobil, bilgisayar, tablet, araba, playstation, xbox, tv gibi neredeyse her yerde kullanmanız mümkündür. Spotify kullanıcıların müziksiz kalmaması için her yerde uyumlu hale getirmiştir ayrıca bu uygulama ücretsiz olup uygulama içinde bazı ücretlendirmeler mevcuttur. Piremium olarak kullanmazsanız sizi neler karşılayacak onlardan bahsedelim. Sürekli olarak reklamlar başlayacak bu 30 saniye olabilir yada 60 saniyede olabilir bundan başka düşük kalitede müzik deneyimi olacaktır ve müzikleri istediğiniz yerden kontrol edemeyeceksiniz.

Spotify uygulama

Şuanda bu uygulamada piremium hesap alırsanız ilk 60 gün ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz bu 60 sonunda eğer öğrenci değilseniz normal tarife olarak 14 liradan her ay ödeme yapacaksınız eğer öğrenciyseniz bunu %50 indirim sayılarak 7 liraya alabilirsiniz. Tabii ki bu öğrenciyim demenizle bitmiyor üniversitenize gidip öğrenci belgesi almanız lazım ve bunu spotify’a göndermesi gerekli ancak bu şekilde öğrenci tarifesi kullanılabilir. Premium’un ne gibi avantajları var derseniz müzik arlarında reklam olmadan müziğinize odaklanmanızı sağlar ayrıca daha kaliteli müzik deneyimi sunar. Müzikleri indirip çevrimdışı modda dinleyebilirsiniz.

Spotify review

100.000’lerce şarkının bulunduğu spotify uygulamasında istediğiniz gibi playlist yani kendi şarkı listenizi de oluşturabilirsiniz. İsterseniz de arkadaşınızın veya bir ünlünün şarkı listesine ulaşabilir beğendiklerinizi kendinize ekleyebilirsiniz tabii ki bu liste gizli olmadığında. İnsanların yaptığı radyolar bulunmaktadır ayrıca bir müddet spotify kullandığınızda uygulama dinlediklerinize göre bir şarkı listesi verecektir her hafta. Yaz hitlerinden tutun da jazz, rap, pop gibi türlere ulaşabilirsiniz.

Spotify inceleme

S

Spotify Sonuç

İnsanların duyguları müzikle renklenebilir veya hüzünlüyseniz ona göre müzikler dinleyebilirsiniz işte burada spotify devreye giriyor ve ne tür müziğe ihtiyaç duyarsanız duyun bulup dinlemenize olanak sağlıyor. Eğer müzik benim için olmazsa olmaz diyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim. Piremium alıp almamak size kalmış fakat birçok ayrıcalıklara ulaşabilirsiniz. Uygulamayı her platformda dinleyebilirsiniz isterseniz uçakta çevrimdışı olarak isterseniz okyanusun ortasında fark etmeksizin müziği sizlerle buluşturur.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo