Bu incelememizde herkesin merakla beklediği SteelSeries modelinin QcK XXL adlı mouse pad’ine yakından bakıyoruz. SteelSeries QcK XXL modelinin tasarımı, yapısı, fiyatı ve daha fazlası inceleme yazımızda.

Bugün baktığımızda oyunlar artık çok üst seviyeye ulaştı oyuncular da kendini geliştirdi diyebiliriz. Bununla beraber tabii ki aksesuar ve ekipman farkı gözle görülür bir şekilde ortada. Danimarkalı aksesuar üreticisi SteelSeries, QcK Mousepad‘leri piyasaya sürerek kaliteli bir ürün çıkardığını tüm dünyaya kanıtladı. Tam bir fiyat performans ürünü diyebiliriz hem kumaşı sağlam hemde fiyatı alınabilecek seviyede. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız yazımızı detaylıca okuyabilirsiniz.

SteelSeries QcK XXL

T

Tasarım

SteelSeries QcK XXL kutudan ilk çıkardığımızda ilk fark ettiklerimizden bir tanesi tabii ki büyüklüğüdür. 900mm x 400mm x 4mm boyutlarında olan QcK XXL, masaya adeta hükmediyor. Normal fare altlıklarına nazaran hızlı bir şekilde farenizi hareket ettirecek bir yüzeye sahiptir. Oyun mouse pad‘leri bir fare kullanma deneyimini geliştirmeye yöneliktir.

SteelSeries QcK XXL

Pürüzsüz yüzeyi ile elinizin altında sıkıntısız kullanabileceğiniz bir ürünle karşı karşıyasınız. Üst kısım yumuşak bir yapıya sahip olup kumaş malzemeden yapılmıştır. QcK XXL‘in kumaş yapısının bir eksi tarafı da tozları çekmesidir buda sürekli temizlenmesi gerektiği vurguluyor.

SteelSeries QcK XXL

QcK XXL’nin alt tarafı SteelSeries logoları ile süslenmiş dokulu bir lastik kaplamaya sahiptir. Klavyenize ve farenize büyük bir alan kalıyor kullanışlı olması herkesin bu ürüne olan isteğini ortaya koyuyor. Bileğinizi ağrıtmayan yapısı ile uzun süre kullanımda hiçbir sorun yaşamamanızı sağlıyor.

SteelSeries QcK XXL

Sadece oyun oynayanlar için değil yazarlar veya yazılımcılar için büyük bir önem taşıyor uzun süre bilgisayar başında kalıyorlar ve sağlıklı olmak en önemlisidir, SteelSeries tüm olanakları gözden geçirip bu ürünü tasarlamıştır.

SteelSeries QcK XXL

T

Sonuç

Eğer uzun bir masanız varsa ve oyun oynarken klavyenizin hareket etmesini istemiyorsanız tam size göre demektir. FPS oyunlarda çok önemli bir hale gelen fare hassasiyeti, sağlam bir mouse pad ile daha kullanışlı ve oyundan zevk alacağınız hale dönüşür. Uygun fiyatlı olan bu ürünün sadece temizlemesi biraz zor olup diğer türlü hiçbir eksiği yoktur.

SteelSeries QcK XXL

Optik ve lazer sensörler için tasarlanmış olan SteelSeries QcK XXL bütün fareler için uyumlu hale getirilmiştir. Başka mouse pad’lerden bilgi almak istiyorsanız takipte kalın.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo