Swarm İnceleme

Bu incelememizde herkesin merakla beklediği Swarm uygulamasına yakından bakıyoruz. Swarm uygulamasının nasıl kullanılacağını, amaçlarını ve daha fazlası inceleme yazımızda.

S

Swarm İnceleme

Gezmeyi seven insanlar günümüzde oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Gezdiğiniz yerleri paylaşabileceğiniz bir uygulama olan Swarm’ın ücretsiz olması en çok tercih edilen uygulamalardan biri haline getiriyor. 5 Mayıs 2014 tarihinde kullanıma sunulan bu uygulamanın patlama yaptığı dönemler 2015 ve 2016 arasıdır. Bu dönemde kullanıcı sayısı oldukça hızlı artmış ve arkadaşlar arasında rekabeti de artırmıştır. Program ilk olarak farklı bir ad ile başlasa da yoluna Swarm olarak devam etmiştir. Bu yazımızda sizlere Swarm uygulamasının nasıl indirileceğini nasıl kullanılacağını ve neler yapılması gerektiğinden bahsettik.

Swarm
Swarm
image
Swarm
Swarm
image

İlk olarak bu uygulamanın nasıl çalıştığından bahsedelim. Swarm uygulamasını ilk olarak açtığımızda giriş yapmak için kaydolmak google ya da sosyal medya hesaplarını bağlayarak sisteme giriş yapabilirler. Gezdiğiniz yerleri artık paylaşmak çok kolay gittiğiniz yerde check-in yaparak tabii ki bu check-in’lerde GPS yani konumunuzun açık olması çok önemlidir. Genelde kafelerde veya eğlence yerlerinde aktif olarak paylaşım yapılan bu uygulamanın bir çok avantajı vardır. Swarm uygulamasının telefonunuzun konumunu alarak bu konumda diğer kullanıcıların olduğunu sizlere belirtmektedir.

Swarm inceleme

Bu uygulamanın nasıl indirileceğinden bahsedecek olursak, iki platform içinde uygun olduğunu söyleyelim. İster Android telefon kullanın isterseniz de Iphone telefon kullanın ikisininde marketinden yani Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla tatlı rekabete girmek mümkün Swarm uygulamasında bulunan mayor olma özelliği sayesinde o bölgede kim daha çok check-in yaptıysa o bölgenin kralı haline geliyor ve kim o bölgede çekin yaparsa sizi mayor olarak görmektedir.

Swarm inceleme

S

Swarm Sonuç

Ücretsiz olan bu uygulamada mesaj atmak da mümkün. O bölgede check-in yapmış insanlarla konuşabilir hatta oradan ayrılmadan buluşabilirsiniz. Kendi profilinizi düzenleyebilir bilgilerinizi ekleyebilirsiniz böylece bir kullanıcı sizin profilinize tıkladığında daha çok bilgiye sahip olur. Sizi rahatsız eden kullanıcıyı engelleme şansınız bulunmaktadır. Birçok yönden avantajı bulunmakla beraber gittiğiniz yerde yemeklerini çok beğendiniz ve adını unuttunuz fakat check-in yapmıştınız hemen uygulamadan bakıp hatırlayabilirsiniz.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap Bırakın

İncelemede
Logo